reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
dziewczyny niedawno trafiła mnie kolejna smutna wiadomość...dziewczyna z mojej grupy lutówek 2014 pojechała dzisiaj rodzić, wszystkie siedziałyśmy w napięciu i czekałyśmy...dziecko zmarło w trakcie porodu:-( jestem wstrząśnięta...co jest z tym pieprzonym światem????
szcególnie jak się samemu czeka na malucha to jeszcze bardziej mną wstrząsają takie wiadomości...:-(
:-( dokładnie ...co jest z tym pieprzonym światem????
ja też staram się nie popaść w paranoję, sama nie mogę się doczekać kiedy już przytulę mojego dzidziulka a tu z różnych stron same makabryczne wieść :-( boję się że zamiast się cieszyć będę czuła strach i przerażenie :sad:
 
dziewczyny nie można tak myśleć... bo w innym przypadku pozostałoby nam tylko w domu siedzieć najlepiej jeszcze z łożka nie wychodzić.. Takie sytuacje chyba bardziej powinny nas umacniać, że powinnyśmy z życia czerpać każdą chwilę.. tylko jak:confused:

nigdy tego nie rozumiałam i nigdy tego nie zrozumie. Dlaczego tak jest, że w dzisiejszych czasach w dobie tak rozwiniętej technologii, gdzie prowadzone są miliony badań za miliony, milionów, giną niewinne malutkie istoty.. Ci co mają nie żyć, żyją a Ci co żyć powinni umierają !!

mówią, że ból uszlachetnia człowieka.. tylko do cholewci jasnej dlaczego uszlachetnia ludzi którzy tego nie potrzebują a tym którym przydałabym się podwojona dawka jest oszczędzone !

Dziewczyny z brzuszkami bez paniki ja wierzę, że wszystko będzie w porządku !
 
stefaa dziękuję za te słowa calus4.gifmasz rację, muszę kierować się radością i myśleć pozytywnie
bo dzisiaj trzymałam w ręku przecudną sukieneczkę na 3 latka i nie kupiłam bo stwierdziłam że lepiej nie zapeszać :-(( chociaż odziedziczonych ubranek mam do 5 lat ) przeraziła mnie ta myśl
masz zajefajnego bloga, ale super się go czyta :tak:kiedyś kilka jakichś odwiedziłam ale tylko Twój mnie tak wciągnął i "rozbawił" w pozytywne sposób :tak:
 

Załączniki

  • calus4.gif
    calus4.gif
    13,4 KB · Wyświetleń: 67
Ostatnia edycja:
ania ale farbę puściałam naprawdę !!

ten blog to miał być taki nasz pamiętnik, niestety nasza pamięć lotna jest wiec fajnie jest to gdzies zapisywać, żeby potem dzieciakom pokazać jakie z nimi przygody były.. Mamy teraz takie możliwości to co by nie skorzystać ;) ale kurna czasu mi brakuje i tak tylko wyrywkowo coś piszę.. ;)

a sukieneczki na 3 latka nie kupuj gust Ci się może zmienić hihi :)

Ja właśnie zrobiłam noworoczne porządki w szafie na rzeczy z wyprzedaży haha :) odłożyłam cały karton ciuchów co lepsze wystawiłam może za gorsze ktoś weźmie.. Już nigdy nie będę narzekać, że nie mam na siebie co założyć ;)
 
hej, a ja dziś pierwsza z rana

mamcia a co ty spać nie możesz?
kate piękny narożnik, jak mi się marzy wielki salon ech....znajomi sie wlasnie pobudowali i maja salon większy nic cale moje mieszkanko, mam nadzieje,że i ja kiedyś będe taki miała
ciężarówki ja też miałam schiza o zdrowie kacperka, w końcu sobie powiedziałam,że co ma być to będzie, na pewne rzeczy nie mam wpływu i ciągle sobie to powtarzam i to mnie uspokaja,bo też strach mi zajrzal w oczy po historii mamartusi. wszytsko będzie dobrze!!!!!
mąż sie z rana wziął za zmywanie naczyń i spzątanie kuchni, zawsze to juz mniej w sobote do sprzątania:tak:
 
witam się z rana
a ja zaraz jade z dziećmi całą 3 , jak tylko wstaną, bo na razie 2 jeszcze śpi,
do Nowego Sącza na zakupy, moze coś wylukam na wyprzedazach fajnego,

Stefa bardzo mądre to co napisałaś, tragedie tego świata tez mnie bardzo przytłączają,
a jak coś się dzieje dzieciom to serce mi pęka, ale nauczyło mnie to jednego,
zwłaszcza jak mój najstarszy syn kilka lat temu walczył o zycie, był juz w agonalnym stanie,
trzeba się cieszyć każdą chwilą życia, nie narzekać jak tylko jesteśmy zdrowi,
marta24 dziękuje, salon mamy dosyć duzy, bo i dom nie jest mały,
przy dzieciach rewelacja, bo mają sie gdzie bawić, na wsystko jest miejsce, tylko jak by ktoś jeszcze
przyszedł i sprzątał to już wogóle rewelacja by była
ania widze, ze szalejesz na zakupach, sukienki na 3 lata nie kupuj bo nie wiadomo jak dzidzia
urośnie, czy na dany sezon będzie dobra, ale ja tez tak mam jak mi się coś spodoba to kupuje
 
hej witam się sobotnio :)

wpadam na chwilkę , bo właśnie się pakujemy i jedziemy na wycieczkę :d zdobywać góry, oglądać dziką przyrodę haha :)

dom mam już posprzątany, kosz na pranie pusty, poprasowane !!! coś niemożliwego ;) a jednak
dziewczyny jak moje zycie byłoby łatwiejsze gdybym pracować nie musiała.. no nic od wtorku się zacznie, na razie cieszę się chwilą ;)

marta jestem tej samej myśli co Ty, może i mnie kiedyś będzie dane mieć piękny dom ;) w końcu jest takie prawo przyciągania, może zadziała :rofl2:
 
reklama
Marta meczy mnie bezsennosc w tej ciazy straszna.
Ja sie wlasnie obudzilam i slysze ze dzieciaki juz siedza w pokoju ovok i bajki ogladaja, ciekawe o ktorej wstaly. Jeszcze ciemno u nas normalnie, ja codziennie spie do 10:30 odsypiam nocki. Az sie boje co bedzie od poniedzialku :(.
 
Do góry