reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
Maly mi sie pochorowal, calego go wysypao w jakis dziwnych krostach :(, juz walcze 3 dni i nic. Swedzi go, masakra, co to za gowno.
 
mamcia pewnie do lekarza będziesz musiała pojsc. jak to alergiczne to polecam kąpiele w macierzance.ja kąpie teraz kacperkai dzieciaki jak sa chore
 
Wczoraj mu zrobilam w krochmalu, a lekarz to wiem co mi tu powie, ze to wirus i ze mam mu dawac paracetamol, jak zawsze......normalnie zalamka
 
Stefaa masz rację, trzeba myśleć pozytywnie a nie się dołować no ale mimo wszystko to smutne....

u naszej lutowej forumki prawdopodobnie stało się tak z powodu zaniedbania lekarza prowadzącego. Dziecku zrobią sekcję. Mała urodziła się przed terminem z wagą 4700g miała bardzo powiększony brzuszek.Przez cały poród ktg wykrywało puls dziecka a dziecko nie żyło dosłownie chwilę po wyjściu nawet jeszcze pępowiny nie odcieli. Lekarz na wizycie 2 tyg. temu twierdził że jest wszystko ok. a dziecko ma ok. 3000g. Badał w kierunku cukrzycy i nic niby nie stwierdzono a ci w szpitalu znowu uważają że to właśnie prawdopodobnie powikłania po nieleczonej cukrzycy.
 
dziewczyny nie można tak myśleć... bo w innym przypadku pozostałoby nam tylko w domu siedzieć najlepiej jeszcze z łożka nie wychodzić.. Takie sytuacje chyba bardziej powinny nas umacniać, że powinnyśmy z życia czerpać każdą chwilę.. tylko jak:confused:

nigdy tego nie rozumiałam i nigdy tego nie zrozumie. Dlaczego tak jest, że w dzisiejszych czasach w dobie tak rozwiniętej technologii, gdzie prowadzone są miliony badań za miliony, milionów, giną niewinne malutkie istoty.. Ci co mają nie żyć, żyją a Ci co żyć powinni umierają !!

mówią, że ból uszlachetnia człowieka.. tylko do cholewci jasnej dlaczego uszlachetnia ludzi którzy tego nie potrzebują a tym którym przydałabym się podwojona dawka jest oszczędzone !

Dziewczyny z brzuszkami bez paniki ja wierzę, że wszystko będzie w porządku !
SWIETE slowa .
Udanej wycieczki .

HAPPYMAMA to straszne z ta dziewczynka :-(,brak mi slow na wszystko :-(,na swiat,na ludzi :-(.I jak sie tu nie dolowac????

Tak jak piszemy wszystkie,musimy byc dobrej mysli :-).

Widze ze u nas ruch od rana :-).

Lece cos ogarnac i za obiad sie wziasc :-).

MILEGO DNIA
 
Witajcie
Jestem z wami caly czas choć mało piszę ale jestem i czytam na bieżąco.
W pracy byłam do 14, tydzień wstawania o 4,50 mnie wykończył, poza tym dalej jestem bardzo smutna z powodu Mamartusi i stale o niej myślę.....

Happymama...dobiłaś mnie tą wiadomością, no po prostu masakra! Wchodziłam na forum lutówek 2014 ale tam zero informacji o tym co się stało
Mamcia....śliczny, brzusio, piękny.....ja strasznie tęsknię za okresem ciąży, choć ja to bym od razu chciała być w 30tc, bo wtedy już mniej się stresowałam. Co robisz nocami jak nie śpisz? Zdrówka dla Małego
Ania...nie stresuj się, ja wiem, że to łatwo mówić ale choć się postaraj, nosisz w brzusiu dzidzię i ona się będzie stresowała z Tobą
Stefaaa...mądrze mowisz ale jak tu nie popadać w paranoję jak takie rzeczy się dzieją i to w krótkim czasie na jednym forum, a co do pracy to ja tez chcialabym czasami nie pracować, choć na pewno by mi brakowalo tej adrenalinki, no ale dłuższy odpoczynek by się przydał :-). Gdzie się w góry wybieracie?
Kate...piękny narożnik!
Marta24...co to za kąpiele w macierzance, jakie mają wlaściwości?
Anamari...a ja Ty się czujesz?
Dorota...a Twój suwaczek mknie do przodu jak szalony. Chciałabym mieć taki już.....
 
reklama
Do góry