reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

kate podejrzewam, że masz duzy salon wiec i pewnie wypoczynek musi być wielki :) a to coś w stylu narożnika czy 1,2,3?
ja tez bardzej preferuje tkaninę. Miałam jeden raz skóropodobne ale kurka w zieme to strach było siadac hehe czy się położyć bo zimnica straszna ;) no i zrobiła się taka wysiedziana ...
 
reklama
Stefa tak, salon jest dosyć duzy, prawie 4 m szerkości,
tez teraz mamy ta eko skóre, zimna, nie lubie tego,
a teraz zamówiłąm coś takiego, tylko dodatkowo jeszcze taki sam ten dokładany bok,
i inne boki te narozniki
widziałam jasny w salonie, wygląda duzo lepiej niz ten na zdjęciach, a ten nasz przerobiony
powinien byc jeszcze fajniejszy, tam na zdjęciu jest pokzany ten układ D set się nazywa,
i my bedziemy miec w tkaninach,
Meble Bugajski - meble Nowy Sacz - FX 15

 
kate fajna ta sofa, mi tkaniny tez się bardziej podobają ale póki co to mogę sobie pomarzyć , może kiedyś, jak wybudujemy dom

anamari już dużo nie zostało dasz, radę, zresztą nie masz wyjscia


pozdrawiam
 
hej laski

ja dopiero siadłam na kompa, ciagle cos do roboty. mały ciagle marudny.....własnie padł a przede mna cała sterta roboty
 
witajcie
wyszłam o 11:30 po Majkę to można powiedzieć że dopiero siedzę porządnie choć lepiej by mi się leżało ale źle mi się pisze :cool2: pojechałam z dziećmi na drugi koniec miasta do Decatlona po strój jednoczęściowy i czepek gumowy dla Majki bo od jutra ma basen wznowiony i dama chce wyglądać :biggrin2: tyle że znowu pachwiny mnie bolą a jutro trzeba dojechać na ten basen :baffled:
nawet nie wiedziałam że obniżyli u nas cenę biletów o 20 gr ale zawsze o od maja będziemy Rodzina 3+ i w weekendy i święta będę za darmoszę mykać, wow ;-)
no i dzisiaj pierwszy piątek więc Majkę do kościoła odprowadziłam, wróciłam do domu bo Dawid nie chciał iść bo go nogi bolały i musiałam iść ją odebrać :baffled: no bo mnie nogi nie bolały :dry: a tak szybko msza się skończyła że Majak jeszcze na jakimś nabożeństwie została i już w pustym kościele czekała na mnie :tak::zawstydzona/y:
Ania moj m tez jest taka dobra duszyczka . .tylko szkoda ze nie dla mnie tak czesto jak dla innych. Zawsze sje naslucham jaki to n boski i uczynny. . Ale od 4 miesicy blagam o jedna mala dziure w scianje . .

Kurcze ake juz niedlugo obrodzimy w sile. Musimy zliczy ile to mamy juz dzieci hihi
hmm mówisz o swoim czy może o moim :confused::sorry2: bo do mojego też to pasuje
a co najciekawsze to u niego nikt nic nie mówi że uczynny czy coś w tym stylu bo to dla nich logiczne że wystarczy wydać komendę a ten rzuca wszystko i leci :wściekła/y:

no ciekawe ile już dzieci mamy :tak:
Ania - ja też się nie zniechęciłam póki co do kolejnej ciąży a myślałam że tak właśnie będzie;-) po trzeciej ciąży to jakoś tak bardziej byłam wymęczona i zniechęcona a tutaj takie pozytywne zaskoczenie że czwarta ciąża potrafi być taka przyjemna że aż się myśli o następnej:-D
Dorota- teraz to ciężko mi określić czy będę chciała czy też nie ale nie wykluczam takiej możliwości;-)
o, dokładnie tak samo czuję :tak:
czyli jest nadzieja, bo to jest trzecia ciąża i jest ciężka :baffled:
Myślę, a nawet wiem, że jestem zakupocholiczką !!!
JA TEŻ :tak::-D:tak::-D:tak:

dorota nabór jeśli dobrze pamiętam zaczyna się jakoś w marcu, na szkole czy przedszkolu będzie informacja i w TV będą mówić, nie decyduje kolejność zgłoszeń tylko punkty za różne kryteria więc czasu jest sporo :tak:
stefaa i marta wesołe macie suwaczki :tak::-D
kate mam podobne zdanie jak dziewczyny, kanapa fajna, bardzo podobną mamy na oku jak już mieszkanie będzie większe i też wg mnie tkanina lepsza :tak:
 
dziewczyny niedawno trafiła mnie kolejna smutna wiadomość...dziewczyna z mojej grupy lutówek 2014 pojechała dzisiaj rodzić, wszystkie siedziałyśmy w napięciu i czekałyśmy...dziecko zmarło w trakcie porodu:-( jestem wstrząśnięta...co jest z tym pieprzonym światem????
szcególnie jak się samemu czeka na malucha to jeszcze bardziej mną wstrząsają takie wiadomości...:-(
 
reklama
Do góry