reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Witajcie .

ANIU ale fajnie ze myslicie o 4 dziecku ,super :-).

ANNOJ zycze udanego zlotu :-).

DORIS ja rowniez dziekuje w imieniu brzuszka :-).tule Cie mocno kochana .

ANAMARI,HAPPYMAMA,MAMCIA,ANIU zycze duzo sil w tych ciezkich tygodniach ciazy .

MAMCIA super brzuciu,wedlug mnie jest duzy :-).

U mnie wczoraj zabiegany dzien,nawet obiadu nie zdazylam ugotowac,dzieci caly dzien tosty jadly hihihih.Nawet nie rozpakowalam sie jeszcze,w domu syf niemilosierny ale odpuscilam,choc dzis chcce nadrobic sprzatanie ale jakos od rana mozolnie mi to idzie hihihi.

Ide pranie powiesic i za zupe sie wezme,pozniej jakis spacer z dziecmi, a sprzatanie na pozniej hihihihihi.


Jesli chodzi o przedszkole alanka to rozmawialam z dyrektorka i ona tez kazala mi zadzwonic we wtorek do jego pani i zapytac,alecoraz bardziej sklonni z M jestesmy odpuscic narazie z tym przedszkolem.


Dziewczyny kiedy jest nabor do szkol i przedszkoli????? w jakis miesiacach sie sklada te papery,bo oliwce chce szkole blizej dom zmienic i moze alanka by sie udalo od wrzesnia tu do przedszkola,tylko nie wiemkiedy te papiery sie sklada,wiem ze jakos z poczatkiem rok ?????
 
reklama
mamcia- fajny brzusio, taki w sam raz:tak:

Ania - ja też się nie zniechęciłam póki co do kolejnej ciąży a myślałam że tak właśnie będzie;-) po trzeciej ciąży to jakoś tak bardziej byłam wymęczona i zniechęcona a tutaj takie pozytywne zaskoczenie że czwarta ciąża potrafi być taka przyjemna że aż się myśli o następnej:-D
 
HAPPYMAMA a co chcielibyscie kiedys 5 dziecko ???????

Dobra lece za obiad sie wziasc bo wieczor mnie zastanie przed tym kompem .

Obejzalam zdjecia Matiego od MAMYMARTUSI i smutno mi sie jeszcze bardziej zrobilo.
 
Dorota co się dziwisz ze happymama i może by 5 dziecko chciała :confused: nie widziałaś fotki na facebooku jak kwitnąco wygląda .. nic tylko spełniać się rodzicielsko na całego ;)

Ja kolejnej ciązy sobie nie wyobrażam ale to przez to, że mam jakąs fobię na szpital .. matko jak sobie pomyślę o tej sali operacyjnej brrr...

Jak miałam ostatnią CC to zemdlałam .. nie wytrzymałam napięcia.. zobaczyłam lekarza w masce ze szczypcami w ręku .. i odelciałam w inny świat.. jak się ocknęłam to myślałam, że już jest po hehe i jednak mnie uśpili aa oni biedni nawet nie zaczeli narobiłam i wielkiego stracha ;) a omdlenia z nadmiaru wrażeń to moja specjalność ;)

I smutno mi czasem, że ja się tak straszliwie boję, bo mieć w ramionach maleńką istotę, poczuć jej zapach, zobaczyć jak rośnie.. bezcenne..

Kurna ale mam zamulacza z rana .. zamiast wykorzystywać ostatnie dni wolnego to ja właśnie do łożka z powrotem trafiłam, naszczeście zaraz Adi przyjdzie to ruszymy na miasto ..

poziomki
dalej żone męczysz :p ???
 
hej
no i mamy wiosne
Stefa ja po pierwszym dziecku byłam przekonana bardzo długo, ze zostanie jedynakiem,
ale mi sie odmieniło i coraz częsciej myśle o czwartym
mamcia fajny brzuszek, taki akurat, jak mały ruchliwy to musi mieć przestrzeń
poziomki a Ty gdzie się ukrywasz?
annaoj super taki zlot. na ile dni?
dorota chyba musisz zapytać o nabór bo to róznie jest, w niektórych przedszkolach
na miejsce trzeba czekać nawet 2 lata

My wczoraj z M cały dzień po sklepach z meblami jeździliśmy, wypoczynek chcemy w salonie zmienić,
ale jak już coś fajnego było to cena też fajna, a jak cena w miare to wypoczynek taki sobie,
w przyszłym tygodniu jeszcze pojedziemy, mamy jeden super na oku, ale cholerka ta cena
 
STEFA fakt ja na facebook nie zagladam,No jak tak HAPPYMAMA swietnie wyglada ( w co wogole nie watpie )to serio nic tylko rodzic :-).

KATE dzieki:),to zycze abyscie kupili fajkis fajny wypoczynek w rozsadnej cenie .

Zupa sie robi,dzieci pomagaja mi sprzatac,zjemy zupe i tez lecez nimi z psem na spacer .
 
u mnie teraz się obiad robi sam :) ziemniaczki z karkowka w piekarniczku za godzinkę będą.. :)

byłam z Adim na mieście, pojeździć na karuzeli ... muszę powiedzieć, że Urząd się postarał :cool2:
a ja miałam farta bo w Butiku wyprzedaż i za 100 zł mam 2 pary spodni, bluzkę i leginsy z lateksowymi wstawkami. Myślę, a nawet wiem, że jestem zakupocholiczką !!!

Kate a w jakim stylu gustujesz ? coś bardziej nowoczesnego czy klasycznego ? skóra czy tkanina ? ja kocham zakupy wyposarzenia wnętrz haha nigdy mnie nie męczą ;) sama poluje na białą śliczną komodę.. ale jeszcze nie znalazłam takie ślicznej za taką kasę co chcę haha :)
 
ja juz nie chce wiecej
nie daje rady
po 3 zarzekałam sie NIGDY WIECEJ i co..wpadka
przywykłam do tej mysli ze bedzie 4 ale na mysl ze jeszcze mam troche do porodu..placze..mam dosc tego stanu
nie zniose juz tego wiecej
chyba bedzie calkiem abstynencvja
nawet mysl o sexie mnie odpycha
 
reklama
Stefa no właśnie, taką jak chcemy i za kase jaką mamy haha,
z tym właśnie miałam problem, ale kupiony, tzn wypoczynek zamówiony,
robią nam , w stylu nowoczesnym ale raczej klasyczny, tym razem tkaniny, ale zmywalne
przy moich dzieciach, kolor jaki kawa z mlekiem w połaczeniu z brązem, taka czekoladą,
żeby do reszty pasowało, ładna, jak bede miec już to zrobie zdjecia, ale to dopiero za jakiś miesiąc
najwcześniej, ale zapłacilismy dosyc drogo, ratami się troche poratowaliśmy
 
Do góry