reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Ania to co zes nie poczekala? Przed terminem @ trzeba czekac caly czas tzn 3-5 min bo jest jeszcze malo hcg i od razu moze nie wyjsc. Te testy sa dobre bo pokazuja tak lub nie i nie ma innej mozliwosci. 2 kreski nie wychodza od tak sobie wiec ja nadal trzymam &&&&&&&

U nas nic nowego:)
 
reklama
Ania, dołączam się do "opieprzu" Poziomki.:-p;-)
"co żeś nie poczekała". i to jeszcze kilka dni przed terminem, to faktycznie - szkoda kasę na test wywalać. Bo to wszytsko jeszcze może wyjść, równie przewidywalna byłaby "szklana kula". ;-)

Poczekaj do soboty a jeszcze lepiej do niedzieli rano. i wtedy zobaczysz z większym prawdopodobieństwem.


na podtrzymanie na duchu powiem ci że ja w pierwszej ciąży (też nieplanowanej - :dry:) ze strachu zrobiłam sobie test chyba 3 dni przed terminem @ i nic nie wyszło - odetchnęłam sobie naprawdę z wielką ulgą, tylko po to żeby 5 dni później kiedy @ nie przyszedł, zrobić test na którym od razu wywaliło mi dwie kreski bez żadnych wątpliwości.:rofl2:
 
och dziewczyny, nawet testu se nie umiem zrobić :zawstydzona/y::rofl2: teraz jestem zła na siebie :dry: ale o tej 5 byłam taka padnięta, a ja mam tak, że jak się rozbudzę to już po spaniu
teraz, nawet jak jutro nie dostanę @ to już poczekam dla pewności :cool2:

jutro jedziemy na działkę, na imieniny do mojej mamy i zostawiamy dzieci na tydzień :-) i znowu wolne :happy: jupi jupi
 
hejka
Wróciłam w dwupaku, na szczęście. Było fajnie, poogniskowaliśmy, ziemniaczków się najadłam. Odpoczęłam.
Wczoraj zaliczyłam fryzjera, shooping i spacer z przyjaciółką i moim małym chrześniakiem i nic się nie dzieje, aż jestem zdziwiona. Chociaż Młody jakoś dzisiaj mniej aktywny. Dwa dni temu już się tak rozpychał, że miałąm wrażenie, że na siłę drogi wyjścia szuka.
Kupiłam Młodemu koszulę na rozpoczęcie roku, więc już wsio mamy.

Poziomki piękny kolorek, ognisty.
Dobrze, że dziewczyną przeszło.

Ania podziwiam Cie, nie znoszę takiej niepewności, dlatego robię zawsze z krwi i mam pewność.
Trzymam kciuki za kolejne testowanie.

Mamartusia bo to tak zawsze jest:-) Kurcze u Ciebie też już coraz bliżej.

Jedziemy dzisiaj do rodzinki B nad stawy. miłej soboty.

----------------------
Moja córka mnie właśnie rozłożyła na łopatki. Pytam czy się spakowała na wyjazd, o ona do mnie, że jeszcze nie, "bo nie wie do której torebki", a za chwilę mnie woła i słyszę "Mamuś która z tych torebek mi do sukienki pasuję?"
biggrin.gif
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki :-),
trochę mnie nie było... podczytywałam, ale nic się u nas takiego nie dzieje... poza tym, jakoś weny brak :eek::sorry:

u nas znów ekipa remontuje... przy dobrych wiatrach jeszcze z 6-7 tygodni i będzie gotowe :tak:

u nas pogoda się polepszyła... w sensie, że nie jest już tak gorąco... i niech tak zostanie

Ania138, i jak? Testowałaś? Ja przy Natalce zrobiłam test dopiero po 2 tygodniach od daty spodziewanej @... aż się teraz dziwię, że tak długo czekałam... Trzymam kciuki za II kreski :tak:

Poziomki... odważny kolor, ale fajnie.... :tak:

Szóstkowa mama... najlepsze życzonka dla Twego 11latka :tak::-)

Anna oj, jak tam? Nadal w dwupaku?

Przepraszam, ale reszty już nie widzę... więc pozdrawiam tylko :-)
 
Ania czekamy:) Oj zazdraszczam "wolnosci" ;)

Annaoj masz wszystko zalatwione to sie rozpakujesz:) kiedy masz kolejna wizyte?

Stefa a Ty gdzie?

Mamartusia jej Ty tez juz na koncowce!

Pysia remonty to nic fajnego ale mam nadzieje ze efekt bedzie powalajacy:)

Misiarska jak sie czujesz?

Dzisiaj Lenka miala 38,7... Dalam jej paracrtamol i na razie spokoj. Pewnie bedzie jak u Idy jeden dzien i po krzyku.

Jagodzianka tyje w oczach;) klucha sie robi z niej. Coraz wiecej nie spi i obserwuje otoczenie.
 
Ostatnia edycja:
Ania podziwiam- ja w takiej niepewności bym nie wytrwała :p ja też lubię te testy Clearblue :) przy ostatniej ciąży zrobiłam dwa zwykłe 4dni przed okresem i już wyszły bardzo słabiutkie kreski :) ale dla pewności kupiłam Clearblu i wynik jasny - Pregnant 1-2 :) czyli 1-2tydzień :p są super jak dla Mnie, choć na początek wole tańsze, bo ja to majątek mogłabym wydać-ciężko mi do dnia @ wytrzymać :p
no ale kciuki trzymam dalej za Ciebie :)
pozdrawiam wszystkie mamy i milego wieczorku zycze :) bo ja tak tylko na szybko dzisiaj :) zameldowac sie ze jestem i ze nic ciekawego u nas nie slychac ;)
 
reklama
poziomki - dzięki za troskę - czuję się okropnie. Jeszcze w żadnej ciąży nie miałam takich mdłości. Jak mam godzinkę w ciągu dnia bez mdłości, to powinnam skakać z radości. Zjem coś - mdli mnie, nie zjem - tak samo. Strasznie drażnią mnie zapachy, a tu jeszcze maluchom muszę ugotować i się nimi zająć....

U nas drugi dzień z rzędu pada, także znowu dzieciaki będą szaleć... Poranne uściski dla Was
 
Do góry