reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
Witaj mamunia86. Spać nie możesz? [emoji6][emoji38]mnie już oczy się klej ale nie opłaca mi się jeszcze kłaść, bo mały około 23.00 będzie budził się na cycucha.
 
@Jaasna super, że wszystko dobrze. U mnie przeczucia co do płci się sprawdzały. Najważniejsze że zdrowe dziecko.

A ja leżę w łóżku ale jeszcze nie śpię bo sterydy muszę zaaplikowac sobie.
 
U mnie z przeczuciami co do płci niestety kiepsciutko. Raczej nie trafiłam. Córka ustawiła się tak, że do samego rozwiązania nie znałam plci. Byłam pewna, że to chłopak. Kupiłam jej nawet pościel blekitna w piratow.
 
Wczoraj przyszła pierwsza część wyprawki dla dzieci. Jedzie też druga już. Pewno w poniedziałek będzie.
Za to butów chyba nie kupię przez Internet. Niby firma ta sama bo Befado ale inne modele i boję się że źle kupię....
 
Wczoraj przyszła pierwsza część wyprawki dla dzieci. Jedzie też druga już. Pewno w poniedziałek będzie.
Za to butów chyba nie kupię przez Internet. Niby firma ta sama bo Befado ale inne modele i boję się że źle kupię....
Adidasy to kupuje spokojnie przez internet ale półbuty, kozaki to już raczej muszą mierzyć, bo mają wysokie podbicie i czasami może być problem. Dla siebie zwykle tylko przez internet. My też trzymamy się tych samych firm. Choc powiem Ci, że z odzieżą jest ten sam problem. Kupuje od baaardzo wielu lat z tej samej firmy i oststnio na Ignasia bluzka 110 była ok, a druga z tej samej firmy ale już innej kolekcji za mała.
 
Dziewczyny czy może któreś z Waszych dzieci lub dzieci w waszej rodzinie miało odkrywczy domek firmy dumel? Zastanawiam się nad zakupem takiego dla Z - właśnie jest na etapie gdzie lubi bawić się w dom i szuka miejsca dla tych swoich ludzików z duplo. Ale nie wiem czy czasem ona nie jest na niego za duża? W obwodzie mam też jeszcze domek wadera. No ale już sama nie wiem co wybrać [emoji31][emoji850]
 
Dziewczyny czy może któreś z Waszych dzieci lub dzieci w waszej rodzinie miało odkrywczy domek firmy dumel? Zastanawiam się nad zakupem takiego dla Z - właśnie jest na etapie gdzie lubi bawić się w dom i szuka miejsca dla tych swoich ludzików z duplo. Ale nie wiem czy czasem ona nie jest na niego za duża? W obwodzie mam też jeszcze domek wadera. No ale już sama nie wiem co wybrać [emoji31][emoji850]
Mamy moje panny to lubią Ale na razie ludziki w nim nie mieszkają fajne odgłosy ciekawe dla dziecka powyżej roku do 3lat. Pasują do niego ludziki z Little People można stworzyć fajna rodzinie dokupując parę figurek i autko. Fajne domki są też ż Little People. Ile twoja pociecha ma? Może lepiej domek z duplo kupić...
 
reklama
Mamy moje panny to lubią Ale na razie ludziki w nim nie mieszkają fajne odgłosy ciekawe dla dziecka powyżej roku do 3lat. Pasują do niego ludziki z Little People można stworzyć fajna rodzinie dokupując parę figurek i autko. Fajne domki są też ż Little People. Ile twoja pociecha ma? Może lepiej domek z duplo kupić...
Zosia ma 2lata i 2 miesiące. I nasz mały domek drewniany właśnie dociągnął żywota. W domku ryk Dużego nie chce bo dziewczyny miały i go nie lubiły. Więc sprzedałam go. Z lego mamy mój pierwszy domek czy jakoś tak ale starsze jak się do klocków dorwą to one budują po swojemu i wcale nie tak jak jest na pudełku tylko swoje budowle [emoji38] i zestawy służą za place budowy do kreatywnego tworzenia. Właśnie też myślałam nad lego rodzinny dom bo cena jeszcze jest przystępna lub właśnie nad odkrywczym domkiem bo poza domkiem jako takim miała by młoda jeszcze funkcje tych wszystkich odgłosów, rymowanek itd lub domek wadera. Tu znów plus taki, że i na ogród by go wyniosły [emoji28]
Dużo tego na rynku i sama nie wiem co kupić :/
 
Do góry