reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Witaj :) u nas też trzy dziewczynki :D i tak czytam i chyba też bliźniaczki? Gratuluję kolejnego maleństwa [emoji16]
Tak bliźniaki jesnojajowe. Jest ciekawie ż taka dwójka czasem siedzę i nie mogę się na nie natrzeć.
Heda, na kiedy masz przewidywalny tp?
Ja na 15 marca :)

Aaaa, właśnie, jakoś sie wam tu nie pochwaliłam, że byłam w środę na wizycie, widziałam mojego bobasa i serduszko bijące :) Wszystko jest ok. I mam takie przeogromne przeczucie, że to syn! ;)
Na dobrą sprawę płeć ma dla mnie drugorzędne znaczenia, ale chciałabym zacząć i skończyć swoja reprodukcję na chłopaku ;)
Bo więcej dzieci w planach nie mamy.
To ja termin będę mieć miesiąc po tobie. Dopiero 4tc więc póki co nawet u giną nie byłam bo bez sensu tak szybko na razie beta rośnie więc wszystko Oki. Tylko się zastanawiam nad ilością lokatorów w brzuszku.
To była twoja pierwsza wizyta? Super że u dzidzi wszystko dobrze i gratulacje [emoji4]
 
reklama
Tak bliźniaki jesnojajowe. Jest ciekawie ż taka dwójka czasem siedzę i nie mogę się na nie natrzeć.To ja termin będę mieć miesiąc po tobie. Dopiero 4tc więc póki co nawet u giną nie byłam bo bez sensu tak szybko na razie beta rośnie więc wszystko Oki. Tylko się zastanawiam nad ilością lokatorów w brzuszku.
To była twoja pierwsza wizyta? Super że u dzidzi wszystko dobrze i gratulacje [emoji4]
Tak, to była moja pierwsza wizyta :)
Zawsze chodzę trochę później, skoro nic sie nie dzieje niepokojącego. Teraz to był 9 tc, w poprzednich ciążach byłam w 8 tc.

No tak, gdy sie ma bliźniaki, to później sie wyczekuje, czy nie będzie powtórki ;)
 
Tak, to była moja pierwsza wizyta :)
Zawsze chodzę trochę później, skoro nic sie nie dzieje niepokojącego. Teraz to był 9 tc, w poprzednich ciążach byłam w 8 tc.

No tak, gdy sie ma bliźniaki, to później sie wyczekuje, czy nie będzie powtórki ;)
Ja się wybieram za 2 tyg nawet już ciut mniej. 22 mam pierwsza wizytę to będzie jakoś 6+3 i mam nadzieję że już zobaczę serducho. Ostatnio byłam w 5tc i już była 2 serduszka więc liczę na to że i tym razem będzie już widać.
 
Heda, na kiedy masz przewidywalny tp?
Ja na 15 marca :)

Aaaa, właśnie, jakoś sie wam tu nie pochwaliłam, że byłam w środę na wizycie, widziałam mojego bobasa i serduszko bijące :) Wszystko jest ok. I mam takie przeogromne przeczucie, że to syn! ;)
Na dobrą sprawę płeć ma dla mnie drugorzędne znaczenia, ale chciałabym zacząć i skończyć swoja reprodukcję na chłopaku ;)
Bo więcej dzieci w planach nie mamy.
Super, że wszystko jest dobrze, a[emoji173]bije.
 
Ja się wybieram za 2 tyg nawet już ciut mniej. 22 mam pierwsza wizytę to będzie jakoś 6+3 i mam nadzieję że już zobaczę serducho. Ostatnio byłam w 5tc i już była 2 serduszka więc liczę na to że i tym razem będzie już widać.
Powinno być widać. W ostatniej ciazy byłam podobnie w tym tygodniu w, ktorym Ty sie teraz wybierasz. Serducho juz biło.
 
@Heda ja mam bliźniaczki dwujajowe ;) ale u mnie to ciąża po invitro więc prawdę mówiąc na bliźniaki tylko liczyliśmy przy młodszej córce bo też dwa zarodki były transferowane, ale nie wyszło. Teraz to nawet przez myśl mi nie przeszło, że mogą być bliźnięta [emoji6][emoji6]
@Jaasna super, że wszystko dobrze! Mamy termin równy miesiąc po sobie bo ja na 15.02 [emoji16]
 
@Heda ja mam bliźniaczki dwujajowe ;) ale u mnie to ciąża po invitro więc prawdę mówiąc na bliźniaki tylko liczyliśmy przy młodszej córce bo też dwa zarodki były transferowane, ale nie wyszło. Teraz to nawet przez myśl mi nie przeszło, że mogą być bliźnięta [emoji6][emoji6]
@Jaasna super, że wszystko dobrze! Mamy termin równy miesiąc po sobie bo ja na 15.02 [emoji16]
A ile mają twoje dzieciaki? Ja się teraz zastanawiam czy sama ogarnę 3 maluchów... będzie między bloźniaczkami a małżeństwem 2lata różnicy...
 
reklama
Do góry