reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
Cześć,

Na skurcze to magnez.

Domków zabawek nigdy nie mieliśmy to niestety nie pomogę.

Dobrze, że macie już poinformowanie rodziny za Wami. Jeden stres mniej.

Powodzenia w wyprawie po przybory do szkoły.

Idę gotować obiad.
 
Dzien dobry.
A tak sie zastanawiam jak biore tabletki w ktorych jest juz magnez to moge wziasc dodatkowo :confused:
U mnie juz ogórkowa gotowa na obiad, pozniej jeszcze placki ziemniaczane:blink:
Teraz lece na zakupy .
Przyjmowałam suplementy gdzie magnez tez tam był i dodatkowo Aspargin czyli i magnez i potas.
 
Cześć :-D
Witam się z Wami po całkiej długiej nieobecności, spowodowanej brakiem czasu. Na całe szczęście jesteśmy już wszyscy w domu i leniuchujemy przed nowymi wyzwaniami. Dzisiaj z domu nie ma jak wyjść, bo Westminster zablokowany. Wypoczywmy przed rozpoczęciem roku szkolnego, a za kilka dni czeka mnie wizyta u lekarza .
 
Można spokojnje. Ale najlepiej kupić magnez, który jest lekiem nie suplemetnem.
I do tej grupy nalezy właśnie Aspargin[emoji4] chodzi naszej ciazówce o to czy można przyjmować Aspargin jeśli w suplementach, ktore przyjmuje tez występuje magnez. Chodzi za pewne o to żeby nie przedobrzyc w razie czego[emoji6][emoji4]
 
Dzien dobry.
A tak sie zastanawiam jak biore tabletki w ktorych jest juz magnez to moge wziasc dodatkowo :confused:
U mnie juz ogórkowa gotowa na obiad, pozniej jeszcze placki ziemniaczane:blink:
Teraz lece na zakupy .
Mozesz brac, magnezu nie przedawkujesz :)

Ja polecam Aspargin.
Malo kto ma wysoki poziom potasu, zeby go przedawkowac, ale zawsze dla pewnosci lub jesli ktos ma jakies problemy sercowe, zrobic sobie badanie potasu, nawet przy okazji, np.morfologii.
Z lekow, nie suplementow, dobry jest tez Magne B6.
Choc moj maz okazal sie byc na niego uczulony.
 
reklama
Cześć :-D
Witam się z Wami po całkiej długiej nieobecności, spowodowanej brakiem czasu. Na całe szczęście jesteśmy już wszyscy w domu i leniuchujemy przed nowymi wyzwaniami. Dzisiaj z domu nie ma jak wyjść, bo Westminster zablokowany. Wypoczywmy przed rozpoczęciem roku szkolnego, a za kilka dni czeka mnie wizyta u lekarza .
No to super, że już w domku :) trzymam kciuki za wizytę :))
I do tej grupy nalezy właśnie Aspargin[emoji4] chodzi naszej ciazówce o to czy można przyjmować Aspargin jeśli w suplementach, ktore przyjmuje tez występuje magnez. Chodzi za pewne o to żeby nie przedobrzyc w razie czego[emoji6][emoji4]
A ja o Asparginie nie słyszałam. Mi zawsze i wszędzie zalecali magne b6 i jego biorę [emoji6] a o co matce wariatce chodziło to wiedziałam i tak jak napisałam można przyjmować bo to co jest w suplementach zazwyczaj wchłania się do organizmu w 1/3, a zazwyczaj magnezu i tak mamy niedobory :)
 
Do góry