reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
Mama wyszło super. Mówisz o tych 15h?

Mi sie tez wydaje ze bedzie dziewczynka i tak naprawde jakoś ciezko mi uwierzyć ze mogłoby byc inaczej haha
 
Ostatnia edycja:
Tak 15 h ale nie te rządowe bo to trzeba sie kwalifikować moja znajoma mówi ( sama ma dwie dziewczynki ) ze jak ma sie formę na cegłę to pustaka z tego nie będzie :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Widzę ze Poziomka nas bije wszystkie na głowę ;) Poziomka masz 6 i 7 w drodze tak ? Bo się gubię juz ;) jak Ty sobie Kobieto radzisz ? Ja przy trójce wariuje :) i jak że zdrowiem u Ciebie ? Ile miałaś latek jak urodziłam pierwsza pociechę?
Milla 5 synów? Ekstra ja tak bym chociaż jednego chciała :)
Ja wam powiem ze napewno jeszcze czwarte za rok może dwa zrobię a może szybciej zobaczę jak finanse i jak dojdę do siebie po ostatnich wydarzeniach, idę tez na staż we wrześniu wiec ten rok minimum przerwy musi być ale też tak myślę że jak już to 4 będzie to i moze na 5 się skuszę; ) bo tak widzę ze większość na czwórce nie poprzestaje... A jak reagują ludzie ? Powiem Wam ze na mnie jak na ufoluda patrzą ze młoda to jeszcze troje dzieci już i aż się boje co to będzie przy kolejnej ciąży. Nie wiem czemu ludzie patrzą na wielodzietne rodziny jak na patologie, mam zadbane dzieci głodne nie chodzą czyste są, ubrania nowe mają... Mam nadzieje ze te stereotypy kiedyś przestaną tak za nami chodzić. ..
A tak poza tym to strasznie boli mnie głowa a młoda marudzi coś, może zeby idą. ..zaraz 8 miesięcy a zębów dalej nie ma...
 
Mmufinka No dokładnie z tym ze najstarsze ma 16 lat i nie wymaga całodobowej opieki. Potem była przerwa 9 lat i co 2,5 roku średnio były nowe dziewczyny.
4 w szkole, Jaga 3 dni w przedszkolu i tylko malucha mam w domu.
U nas ida górne jedynki, na dole juz sa :)

Tu ludzie reagują normalnie, tylko Polacy dziwnie sie patrzą hehehe.
Ja wyglądam na mniej niz mam :D
 
Słodka owsianka to życzę córeczki ;-), ja suwaczkow nie widzę, jesteś w ciąży? Który tydzień?

Doris masakra jakaś i jeszcze aby pielęgniarka taka wredna była wrrrr.

Mama podziwiam że jeszcze byś chciała dziecko ;-)
 
reklama
Do góry