reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Muffinka siedzę na tel i nie wiem :) ja mam 16l, 7l, bliźniaki 5, 2.5, i 7 miesiecy.

Moja Tesciowa na wieść o 5 dziecku powiedziała ze nie gratuluje i ze moj maź jest dzieciorobem. Moja matka za każdym razem trzęsie sie ze wykończą mnie te ciaze ale zawsze sie cieszy.

Ja juz nawet nie liczę na synka, pewnie i tak bedzie dziewczynka.

To ze każde dziecko moe ma osobnego pokoju to nie koniec świata. Dzieci inaczej postrzegają swiat i najlepiej czuja sie razem. Im zelży bardziej na dobrej zabawie niz pałacu. Mieliśmy kiedyś dużo mniejszy dom i maluchy musiały byc razem, po przeprowadzce rozdzieliliśmy je i pokoje stały puste:)

Opiekunka to dobry pomysł bo nie bedziesz musiała sie dziadków prosić. Powinniście czasem sami odetchnąć.

M wyjechał i jaka cisza odrazu :D
 
reklama
Annaoj a w jakie miejsce hiszpanii uderzacie?

mmuffinka, moja matka tez negatywnie zareagowała, ona nie rozumie jak ja mogę w taki sposób poświęcać życie, że zamiast żyć i korzystać to ja tylko ciąża i dzieci że to nie jest normalne według niej. No cóż trudno, to moje zycie mam to w nosie co inni myślą. Za to tydzień temu powiedzieliśmy teściom i wcale nie byli zaskoczeni, powiedzieli że się cieszą. Nam rodzina w niczym nie pomaga, ani przy dzieciach ani w innych kwestiach więc tym bardziej uważam że nie mają nic do powiedzenia no ale tak to już jest że ci co nie powinni się wypowiadać najwięcej mają do powiedzenia ;)
 
Poziomka no tak myślałam moja najmłodsza tez 7 miesięcy jest z lipca ☺
Happymama moi tez mi zupełnie w niczym nie pomagają wiec w sumie racja nie ma czym się przejmować ☺
Chciałam za 2 lata kolejne ale nic dobrze ze jest teraz tak malo być
Coś mnie brzuch dziś pobolewa starsze coś mi się wydaje ze dzień spędze w łóżku ☺
 
cześć dziewczyny

Już prawie spakowana. Jakoś dałam radę nas upchnąć. Happymama okolice Marbelli, lądujemy w Maladze.

Odwieczny problem, zawsze ludzie z naszego otoczenia uważają, że marnujemy sobie życie, bo posiadamy wiecej dzieci:hmm: Zawsze mnie to zastanawia czemu obcy uzurpują sobie prawo do decyzji i osądu:baffled:
Poziomki jak się czujesz? Dzięki. mam z tego MEGA frajdę. Ciekawe jak teraz będzie. mi się jeździć. Kupiliśmy PATROLA, dokładnie takiego jak mi się marzył, czyli dziewiczy i robimy pod siebie:-D postaram się fotke wrzucić, nie wiem czy mi się uda.
Stefaa jak tam z biznesem idzie?
Ja na 95% idę do pracy kwiecień/maj. Bardzo się cieszę, ale jestem też STRZASZNIE przerażona. Cały czas powtarzam sobie, że "dobrze będzie" i "dam radę", ale jeszcze nie wtłoczyłam tego do głowy.
Kate ciesze się, że na dobrą lekarkę trafiłaś. Oby szybko się wyjaśniło w czym rzecz.
Mmufinka a ja to chyba chciałabym wpadkę zaliczyć. Nie miałabym nic przeciwko 4temu, ale świadomie się chyba nie zdecydujemy.

zaraz jeszcze raz przejrzę co naklikałyście i co jeszcze miałam pisać:zawstydzona/y::sorry:
 

Załączniki

  • Screenshot_2016-02-09-12-10-04.png
    Screenshot_2016-02-09-12-10-04.png
    158,1 KB · Wyświetleń: 61
Nowa_tu mój B też się wahał i dużo rozmawialiśmy, ale w końcu był bardziej przekonany niż ja i była moment, że to On mnie namawiał. Poza tym więcej dzieci się inaczej chowa, nie że gorzej czy jak usłyszałam ostatnio "w rodzinach wielodzietnyvh inaczej się dba", bo z tym się absolutnie nie zgadzam, ale na pewno jest większy luz. Powodzenia życzę.

Co do auta, my mamy volvo xc90, jest 7osobowy i bez problemu tyle osób jedzie, nadal z pewnym zapsaem bagażnikowym (psy się nam mieszczą). Oczywiście na wakacje byłoby ciężko, ale ogólnie chyba nie ma auto, którego pakując nas nie dopychałabym rzeczy nogą:-p
 
Ja juz po usg polowkowym. Maluch, bo to oczywiście chłopiec bez cienia wątpliwości jest zdrowy jak rybka. Wszystko prawidłowo i na miejscu, waży 325 gram i robi fikolki.
Ciaza starsza oczywiście tak jak na drugim moim suwaczku czyli termin na 6 lipca z usg
 
Mmufinka moja z 22 czerwca:) odpoczywaj masz wymówkę ;)

Annaoj fantastycznie! Tak o tym piszesz ze aż mi sie twoje zadowolenie udziela :)
Dasz sobie rade, przestaw tylko pstryczek na tryb praca dom:)

Co do dbania o dzieci to nie dręczymy tak naszych biegając za nimi z chusteczka co nie znaczy ze sa zaniedbane. Sa na pewno szczęśliwsze :)

Doris jeszcze raz gratuluje!!

M wlasnie dzwonił z pl bo jest w skarbówce. Masakra okazało sie ze jakies pity nie poskładane, dokumenty nie doszły. Dzwoniłam, pytałam co złożyć to nic mi nie powiedzieli o 2 innych pitach. Teraz okazuje sie ze 12 tys trzeba bedzie zaplacic
 
Doris ale fajnie mi sie tak marzy synek :)
Poziomka no fakt wymówka jest dobra ale dzieciom ona nie wystarcza ;)
Ja tak sie zastanawiam co to bedzie jak one wszystkie dorosna i wyfruną z domu...Co ja w tedy będę robić ? :p
Dzis mówiłam mojemu M ze po czworce to 5 z automatu idzie to powiedzial ze mam go nie denerwować ;)

Co do dbania o dzieci to chyba wydaje mi sie ze dbam normalnie, tak jak matki jedynakow tyle ze ja nigdy nie chuchałam na swoje dzieci jak niektóre matki...

Cos mnie mocno ten brzuch boli wzięłam dwie nospy dzwoniłam do gin jak nie przejdzie do wieczora to mam jechac na ip.

Ależ ten dzień wolno leci....
 
reklama
Ja w poprzedniej ciazy mialam ciagle silne bole brzucha a w tej kompletnie nic.

Ja tez dbam o dzieci normalnie ;)
 
Do góry