reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

HEJ
ja też jakiś czas temu przyceimniłam włosy ,jest to o wiele wygodniejsze niż te b.jasne co miałam ..teraz odpoczywam od fryzjerki :)
nie mam sensownego usg-bo te co są super nfz mi robi ..i nic nie daja ;/
 
reklama
Venice, gratuluje kobietki. Cieszę sie z dobry h wieści i oby tak dalej! :)

Doris poszukaj sobie jakiegoś spa na marzec ;)

Ja przeszłam z blond na czerwień :)

My sie zbieramy do szpitala bo mam bóle i plamienia, ktore trzeba sprawdzić.
 
Cześć
ach dałam radę ale lekko nie było, dwie najstarsze i Dawid poszli na komputerze grać, ta sześciolatka bardzo miła i serdeczna, co chwilę mi dziękowała że przyszłam ich pilnować i że bardzo się cieszy i tak mi cały czas opowiadała, i pokaz mody zrobiła itd :laugh2: tylko musiałam pilnować bo ciągle chciała Marcelę nosić :sorry2: Marcela jak to Marcela bawiła się a to z nią, a to sama a ta prawie czterolatka, która przy mamie jest grzeczna i słodka okazała się diabłem wcielonym :dry: zaczęła wywijać z i skakać po krzesłach, nie słuchała mnie w ogóle :dry:, obrażała się o wszystko :oo: masakra

dorota, happy
mam dokładnie tak samo, jeżdżę do miasta tego mojego byłego raz na jakiś czas, mega wyprawa całodniowa i tak mi się dobrze wraca na moją spokojną, cichą wieś, że już po drodze odpoczywam :tak:
też mam Lewiatana i taki prywatny, w którym jest dosłownie wszystko :tak: dosłownie :laugh2: fakt na pieszo to tam nie pójdę bo jakieś 2 km ale bliżej niż do miasteczka bo ten pod domem to ceny ma kosmiczne :dry: i to już naprawdę jak przydusi to idę ale prawda sjest taka że m robi zakupy po drodze a jak trzeba to jadę właśnie do tego miasteczka i tam mam dużo bo biedronkę, netto, rossmana, rzeźniki, butiki z butami, ciuchami, optyk, jubiler, aptekę i moje ulubione sklepiki z takimi pierdołkami do domu :tak: i rynek w środy i soboty :biggrin2: ale dużo czasu mi zajęło żeby się przyzwyczaić to tego że nie mam wszystkiego co chcę na zawołanie :sorry2:

POZIOMKI daj znać, trzymaj się dzielnie

ech nie mam siły więcej pisać, resztę opowiem jutro :tak:
 
Hej, trzymali mnie pare godzin. Podejrzewali ciaze pozamaciczna przez ten bol prawego jajnika ale na szczęście dzidzia jest na miejscu. Po scanie byłam trochę załamana bo wyszła o tydzien młodsza tzn 5-6 tydzien a od om mam 6t 3d. Nie znalazła serduszka ale i zarodek ledwo było widać ale jedt. Badania krwi pobrali i wsio ok, szyjka ok. Plamienia powoli ustają. Bardzo pocieszył mnie wynik hcg bo 6200
 
reklama
Do góry