reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
Poziomki a Ty karmisz?

Aniu fajnie ze będą miały dzieci swoje pokoje :-)
I co dałaś radę z 6 dzieci??
Ja to jak prawie rok temu zamieszkałam na wsi to na początku co tydzień do miasta jeździłam, każde większe zakupy to musiałam być w sklepie ale od jakiegoś czasy stałam się domatorem codziennie chodzę na zakupy spożywcze, nawet Delikatesy Centrum u mnie powstały i Lewiatan się buduje, na większe zakupy jeździ m z listą, mnie się odechcialo jeździć, a jak muszę do miasta pojechać to wracam z bólem głowy. Stałam się domatorem i póki co dobrze mi z tym ;-)
 
Ostatnia edycja:
Doris jak tam?

Lenka musze sprawdzić

Dorota ja tez lubie siedzieć w domu, jak mam mega lenia to zamawiam zakupy przez neta ;)

Ania wlasnie jak było z 6?
 
Doris dobrze ze masz spokój ;-)

Ja postanowiłam wczoraj razem z m że alanka dajemy od września do 1 klasy, on jest z 30.12.2010 r po tych zmianach miał iść jeszcze raz do zerówki ( teraz chodzi do zerówki) ale skusila nas wiadomość że u nas będzie 1 klasa maks 10 osób póki co jest 7 i nie zapowiada się większa klasa. odkąd oli chodzi do 1 klasy to jego też uczę, myśle że dla niego będzie lepiej w takiej małej klasie,
 
reklama
Do góry