reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

Moj maz tez byl w pracy, nawet wczoraj. Ale dzien minol nawet szybko i jutro juz razem.
Andżelika a jak wczesniejsze dni wam minely, pisalam do ciebie. Caly czas maly tak zle spi?

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moj maz tez byl w pracy, nawet wczoraj. Ale dzien minol nawet szybko i jutro juz razem.
Andżelika a jak wczesniejsze dni wam minely, pisalam do ciebie. Caly czas maly tak zle spi?

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Zapomniałam odpisać, byłam u ciotki która będzie miała usuwanego raka choć wątpię żeby cokolwiek to dało jak ma przezuty. A syn pierwszą noc zarwal. Nie wiem co dzisiaj w nocy będzie. Ten czas tak niemiłosiernie leci, ze hej. Syn mówi coraz więcej, zwłaszcza wtedy kiedy wykloca się o swoje racje:D
 
Oj przykro.. a nasze dzieciaki to budza sievi znów umieja cos nowego. Nasz maly.kilka razy dziennie sorawdza na miarce ile juz urósł:p a chcialam zapytac na jakie zabawki, kategorie maja bzika wasze dzieci? Moj maly mial na koparki, potem dzwig a teraz juz na maxa.i juz dlugo pociągi, :)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny. Andzelika współczuję zaziebienia u małego oby mu szybko przeszło. Moim już poprzechodzilo. Co do zabawek, to mój się raczej nie interesuje zabawkami, interesują go tylko garnki ciągle gotuje☺
 
Mój jeszcze mały więc narazie tylko grzechotki i pluszaki :) oki mały mi dopiero zasnął a chłop już dzwonil że skończył prace
 
Po majowce pójdę z nim do lekarza. Na niby podobnie jak ostatnio ale przejść się trzeba w celu wysłuchania czy nic tam głębiej się nie zagniezdza. Zabawki to tylko samochody różnego rozmiaru i Tomek i przyjaciele.
 
Hej Wam? co słychać? u syna przeziębienie trwało raptem2-3 dni, niby kataru nie ma a jakoś tak dziwnie buzią oddycha. A tak po za tym to ok, choć pogoda Nas nie rozpieszcza. :(
 
reklama
No hej, wlasnie mialam pisac ze strasznie milczymy:) to dobrze ze tak łagodnie mu.przeszło, a robilas mu badania krwi?
Tak z innej beczki, sledziłyscie blok nieideanej matki? Kobitka niedawno opisala swoj problem zdrowotny z starsza córeczka, a dzus napisala ostatni post ze zamyka bloga bo ona pomagala innym.a jej nikt nie moze pomoc. Kurcze az sie poplakalam.. ludzie otwierają sie przed nami i my zyjemy troche ich zyciem a nie zawsze idzie wszystko dobrze.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry