reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

reklama
Andzelika żelazo już dostalam od lekarza, służyło mi więc narazie je pobiore. Sok z pokrzywy wypróbuję[emoji5] kasia tak ja mam swój obiad on swój[emoji5] tak samo kolację. Na śniadanie zje kaszke która wolę mu dac żeby wszystko nie było brudne ale on też chce siam[emoji5]
Ahh gdyby moja tak chciala - siama. Ja jestem miedzy pielucha a myciem

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ahh gdyby moja tak chciala - siama. Ja jestem miedzy pielucha a myciem

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale ona jeszcze młodsza też przyjdzie czas, że będzie chciała. U mnie Kacper ogólnie ma apetyt i szybko je☺ czasami ja zaczynam bo jeszcze coś robię a on już kończy obiad☺i wszystkiego chce spróbować, Marysia pod tym względem była gorsza też jadła ale musiało być to co lubi
 
Ale ona jeszcze młodsza też przyjdzie czas, że będzie chciała. U mnie Kacper ogólnie ma apetyt i szybko je☺ czasami ja zaczynam bo jeszcze coś robię a on już kończy obiad☺i wszystkiego chce spróbować, Marysia pod tym względem była gorsza też jadła ale musiało być to co lubi
A co lubiła najbardziej?
@KasiaMarysia23 działa link. Już zapisałam sobie link i dodałam do ekranu głównego.

Niedługo zapewne wyskocze z tego wątku ;) jestem na etapie poszukiwania pracy. Co prawda gwarancję powrotu kiedy tylko będę chciała miałam od pracodawcy. No ale cóż zbyt wiele stresu i nerwowki tam było (W sklepie) wolę tego uniknąć.
 
Hej, jestem twarda, sniadania nie zjadl ale o 10 zjadl babke sam. Potem trochę jabka a obiad podziubal, mial ochote bo chcial zeby mama jeszcze dala ale nie ugielam sie a popoludniu to zazwyczaj juz lepiej mu idzie wiec pewnie nadrobi. Mam nadzieje ze bedzie lepiej z kazdym dniem.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry