reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

Ale moze to skok rozwojowy, tym.bardziej ze ostatnio bywal nerwowy. Ja malemu czasem dawalam przeciwbólowy na nic zeby sie wyspal.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Na mojego to nie działa. W sumie jakiś skok rozwojowy jest tak ok 4 roku życia. Tak się zastanawiam czy po zmianie łóżka tak kiepsko śpi. Z płaczem w nocy przybiera i nie chce iść spać. Teraz śpi koło mnie na narozniku,nie wiem czy dobrze sobie ze tak biegam z pokoju do pokoju z dzieciakiem:/ chciała bym żeby się wysłał i czuł bezpieczny. A ja bym chciała choć trochę odpocząć.
 
reklama
Skok rozwojowy jest prawie co.pol roku u dziecka. Nie wydaje mi sie zeby zniana lozka powodowala bole. Moj maly czasem cala nic kopal, poplakiwal a nic takiego sie nie dzialo, mijalo po kilku dniach.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, jak tam u was? U nas juz dzis pochmurno, wczoraj bylo slonko ale zimny wiatr. Ja teraz pije kawke i za chwile jedziemy na zakupy bo lodow braklo [emoji14]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej wam. Od wczoraj coś mojego Kubusia łamie. Jak na razie katar i kaszel. Nie śpi mi od 3 rano:sad: i zasnąć mi nie chce. Jestem tak zjechana, ze ojej. Wzięłam go do samochodu w momencie mi zasnął, jak zobaczyłam jaki purpurowy na twarzy się zrobił cofnelam się do domu. Z samochodu go ładnie wyjęłam położyłam na łóżku i się obudził z wielkim rykiem:-( :(dzisiaj padam.
 
reklama
Hej dziewczyny szybko mi minal dzisiaj dzien :) rano byłam na fizjoterapii ale teraz mnie kregoslup boli :( pozniej spacerek, sklep i obiad..czekam aż mój wroci z pracy tu nie ma wolnego :)
 
Do góry