reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

reklama
Czasu trochę nie ma bo pilnuje parę godz w tyg takiej dziewcZynki. I jeszcze do tego problemy z sąsiadami to nie było nawet czasu spokojnie posiedzieć heh ale postaram się zagadać tutaj częściej ;) a co u was słychać
Ahaa;) no jak widać znowu zaczyna coś się kręcić :D czas leci, broja dzieci:D a i Ciebie jak maleństwo? :)
 
Andżelika, tak moj maly od zawsze sie budzil w nocy. Dzis nawet ladnie spal ale raczej budzi sie kilka razy.
Jak tam wAsze koszyki? Mojecdziecko jak słyszy o swietach to ma dosc, juz mikolajem tak bylo, wiec nasz koszyk chyba poczeka do przyszlego roku. Dziwi mnie to troche ale mam nadzieje ze mieści sie to w normie:)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Andżelika, tak moj maly od zawsze sie budzil w nocy. Dzis nawet ladnie spal ale raczej budzi sie kilka razy.
Jak tam wAsze koszyki? Mojecdziecko jak słyszy o swietach to ma dosc, juz mikolajem tak bylo, wiec nasz koszyk chyba poczeka do przyszlego roku. Dziwi mnie to troche ale mam nadzieje ze mieści sie to w normie:)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
My też nie byli ;)
 
FB_IMG_14922571433038243.jpg


Wesołych świąt Kochane [emoji214]
 

Załączniki

  • FB_IMG_14922571433038243.jpg
    FB_IMG_14922571433038243.jpg
    61,4 KB · Wyświetleń: 114
reklama
Do góry