reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

reklama
Dziewczyny w Bobolinie jest fajnie, spokoj, taka mala wies, kilka restauracji, duza plaz. My bylismy przed sezonem w domkach Hawana, polecam. Siostra byla w sezonie i podobno nawet dmuchane zamki i kulki dla dzieci tam były. A i jest jezioro, na rowerkach mozna poplywac.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do spania, moj maly ma 2,5 roku a dalej sie budzi w nocy, czasem 2 razy, czasem 5 razy. Od zawsze spi w lozeczku ale nawet jak spo z nami to jest podobnie.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Andzelika pytalas o diete alergika, moj maly jest uczylony na białko, lody lubi sorbetowe, jogurtow nie lubi, zadnrgo grysiku, kakała, ser zoly lubi wiec je :) u mnie jest girzej.z tym ze ciezko go chlemem albo bulka ugoscic bo nie przepada. Woli sam ser i ogorek.. tyle mi przychodzi na myśl.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Andzelika pytalas o diete alergika, moj maly jest uczylony na białko, lody lubi sorbetowe, jogurtow nie lubi, zadnrgo grysiku, kakała, ser zoly lubi wiec je :) u mnie jest girzej.z tym ze ciezko go chlemem albo bulka ugoscic bo nie przepada. Woli sam ser i ogorek.. tyle mi przychodzi na myśl.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieki za opinie co do Bobolina. Mu szykujemy się do Pokoji u Piotra czy jakos tak.
A Twoj maly na bialko kury tak?

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam sprawę :) moja mama idzie na chrzciny do chłopczyka ma 6 miesięcy co byście poleciły na prezent ? może jakaś zabawka interaktywna? macie coś sprawdzonego może ?
 
My w czerwcu jedziemy do Polski do mojej mamy to odwiedzimy najbliższe okolice Trójmiasto i te małe nadmorskie miejscowości Krynica Morska, Stegna ale mam niedaleko to dlatego :)
 
reklama
Do góry