reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

reklama
Andzelika lepiej nie☺ szczepienia to temat rzeka ile ludzi tyle opinii. Ja akurat nie mam zgody od neurologa jeszcze, nie wiem co zrobię jak dostaniemy, narazie o tym nie myślę Marysie miałam szczepiona według kalendarza oprócz mmr mamy odroczenie od alergologa
Ja mieszkam w UK i się zastanawiam czy w ogóle mała to zaczepić
 
Mamaa20 miał asymetrie i wnm neurolog nie wyraziła zgody był rehabilitowany do 1.5 roku potem doszła terapia SI i też zgody nie dostaliśmy. Ogólnie po rozmowach z neurologami zrobiłam się sceptyczna co do szczepień
 
I właśnie już sama nie wiem co robić teraz przyszło mi że że mam następna szczepionkę ale zastanawiam się czy iść na pierwszej nie bylam
 
reklama
Bo nie wiem co to za szczepionki czy one w ogóle coś daja. W ciąży też nie zgodziłam że na żadne szcsepionki dla mnie. Słyszałam że kiedyś dziewczyna od nich poroniła.
W ciazy szczepionki pierwsze slysze

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
 
Do góry