reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

reklama
Moje tez juz obie buszuja bo starsza ferie ma musze tez dzis ogarnac chatke,poprac bo caly kosz prania sie zebral i dziewczyny zazyczyly sobie pomidorowej to trzeba ugotowac a jak mala pojdzie na drzemke popoludniu to musze popilnowac z czytaniem i liczeniem starszej

Amcia ja tez sama moj o 10 wyszedl do pracy i wroci 22.30
 
Moje dzieci dzis same pojechały do szkoły tzn.najstarszy pojechał samochodem a po drodze zabrał siostrę do szkoły i brata do przedszkola a ja mam czas dla siebie....piorę,sprzątam zaraz biorę sie za przygotowywanie obiadu..:angry:
 
Cześć dziewczyny, jestem i ja☺ też sama, mąż dzisiaj po lekarzach jeździ. Niedługo ma przyjechać do mnie koleżanka z moim chrzesniakiem. Mały właśnie poszedł spać☺
 
reklama
Moje dzieci dzis same pojechały do szkoły tzn.najstarszy pojechał samochodem a po drodze zabrał siostrę do szkoły i brata do przedszkola a ja mam czas dla siebie....piorę,sprzątam zaraz biorę sie za przygotowywanie obiadu..:angry:
Ja lepiej nie mam. Tylko że mój mąż koło domu non stop jest. Ja cały dzień na chodzie i tak od dwóch lat. W ciągu dnia muszę odkurzac 4 razy:angry: dziecko moje kochane wyciąga odkurzacz, biega po pokojach i pokazuje na dywany mówiąc pe pe:eek:czasami to mam takiego nerwa ze znowu muszę odkurzac:growl:
 
Do góry