reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

Agnes witaj. Katanka mnie córka bardzo zaskoczyła. Ona nigdy nie chciała rodzeństwa i jeszcze na początku ciąży mówiła że nie chce, potem powoli zaczynało się zmieniać ale eufori nie było i w życiu bym nie pomyślała, że jak się urodzi to będzie taka zachwycona, zmiana o 360 stopni. Ciągle go przytula, całuje. Pilnuje żeby nie brał nic małego, nie wchodził nigdzie wysoko, uczy go zabaw☺ Naprawdę jest super pomocna. I mówi, że to jej ukochany braciszek i mam nadzieję, że zawsze tak będzie☺ Co do siedzenia w domu to ja uwielbiam być w domu z dzieciakami☺ i szczerze nie czuje się kura domową, nie chodzę w dresie powyciaganym jak to czasami przedstawiają;) lubię się fajnie ubrać, delikatnie pomalować nawet jak nigdzie nie wychodzę☺ a mój mąż mówi na mnie house menager;)
 
reklama
Katanka a na którego masz rermin.?Moja starsza lipcowa☺ z 23 a termin z nią miałam na 22☺
 
Ja jakos tez nie mam problemu siedziec z dzieckiem, niebawem z 2ka :p chociaz na poczatku bylo mi ciezko, musialam sobie w glowie poprzestawiac wszystko ;-)
Termin mam na 10.07 ;-) syn urodzil sie w sierpniu, a ja jestem z czerwca ;-) takze lato u nas rzadzi ;-)

Super, ze Twoja corka ma takie podejscie ;-) brawo!!! To jest duza pomoc i na pewno radosc, patrzec tak na nich ;-) oby tak dalej.
 
U mnie dzieciaki wiosenno letnie bo córka z lipca a synek koniec kwietnia a termin miałam ostatni dzień maja. Tak cieszę się że tak jej się odmieniło bo w ciąży jak jej się ktoś pytał czy woli brata czy siostre to mówiła że psa...
 
Letnie miesiące fajne☺ u mnie mąż też kwietniowy dzień przed synusiem, a ja to wrześniowa jeszcze końcówka już
 
Letnie miesiace fajne bo mozna odrazu z Maluszkiem cale dnie na dworze byc w zime z tym gorzej
 
Letnie miesiace fajne bo mozna odrazu z Maluszkiem cale dnie na dworze byc w zime z tym gorzej
Mój ze stycznia i ja też. Ja 6 on 15, czy ja wiem czy w zimę gorzej. Ja swojego pierw przy otwartym oknie wietrzylam a później to chodzilam i nie patrzyłam na pogodę, nawet na minus nie patrzyłam.
 
reklama
Andzelika jasne w zime tez sie wychodzi ale to wyjdziesz na godzine czy dwie max szczegolnie jak zimno a w lato ze starsza corka siedzialysmy na dworze po calych dniach od pierwszych dni.
 
Do góry