reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

Andzelika jasne w zime tez sie wychodzi ale to wyjdziesz na godzine czy dwie max szczegolnie jak zimno a w lato ze starsza corka siedzialysmy na dworze po calych dniach od pierwszych dni.
To też fakt są plusy i minusy tego wszystkiego. Jajakoś utracić w takie miesiące nie mogę, żeby taki wiosenno letni termin byl
 
reklama
Witam nowe mamusie.Cosik dzisiaj ucichło ja mam dzis mało czasu na pisanie.Najwięcej czasu mam przed południem ale dziś miałam dużo spraw do załatwienia po południu mam dzieci w domu także odpadam.Może wieczorkiem wpadnę.
 
Dzis cicho i pusto...jak minely wam dzionki? Walentynkowo? Moj maz w pracy, poza tym on mowi, ze walentynek nie obchodzi :p Nie to nie...
 
Dzis cicho i pusto...jak minely wam dzionki? Walentynkowo? Moj maz w pracy, poza tym on mowi, ze walentynek nie obchodzi :p Nie to nie...
Ja też spędziłam sama z dzieckiem w domu. Z mężem teraz wieczorem pojechaliśmy do biedronki kupił mi różyczki zwiedle:( to ja mu truskawki splesniale trochę :p
 
Splesniale truskawki to dobra opcja, na te rozyczki hehehe.

Amcia Ty szczesciaro;-) milego odpoczynku, naszkrobcie tu moze cos ciekawego, ja uciekam do spania:p pobudka o 5:50 to zdecydowanie za wczesnie - musze nadrobic.
 
Splesniale truskawki to dobra opcja, na te rozyczki hehehe.

Amcia Ty szczesciaro;-) milego odpoczynku, naszkrobcie tu moze cos ciekawego, ja uciekam do spania:p pobudka o 5:50 to zdecydowanie za wczesnie - musze nadrobic.
Wet za wet;) na rocznicę kupił mi 2 letnią róże i stwierdził żebym wybila sobie kwiaty z głowy na dwa lata :D

Dobrej nocy
Ps. Nasze forumowiczki wolą ze swoimi partnerami dzisiaj spędzić czas jak z nami ;)
 
reklama
Do góry