reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

Andzelika teść taki ciężki? My to się rzadko klocimy, czasami jakaś mała wymiana zdan ale raczej bez obrażania, ja ogólnie jestem taką osobą, która nie umie się obrazić i nie odzywać, ciche dni u nas nie występują[emoji5]
Ja mam to z teściową co Andzelika z teściem ciągle prowokuje kłótnie

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Kurczę, może poprostu nie jesteś jeszcze gotowa 6 tygodni to jeszcze mało od porodu. Mi to w ogóle długo leciało ale potem też nie było tak od razu
 
Andzelika teść taki ciężki? My to się rzadko klocimy, czasami jakaś mała wymiana zdan ale raczej bez obrażania, ja ogólnie jestem taką osobą, która nie umie się obrazić i nie odzywać, ciche dni u nas nie występują☺
Unii co ja z nim przeszłam uuu psychiatrę zaliczyłam nawet bo co go widzę to mnie trzęsie. A to kazał mi wypie... bo przyczepilam sie o to ze meza buntuje zeby w ogole dzueckiem sie nie opiekowal bo robota czeka...A To że jestem nie przyzwoita itd bo po 21 pojechałam na zakupy, jak syn poszedł spac, w ciągu dnia czasu nie miałam . A to wszystko przez to ze w danych sytuacjach wyrażam swoje zdanie, tu nikt nie ma prawa z nim dyskutować. On musi usłyszeć tak masz rację żeby awantury nie było.
 
Ja naszczesie tesciow miałam super niestety teść niedawno umarl ale tesciowa jest dla mnie jak matka

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz nie wszyscy tacy zli sa. Moi rodzice za mężem są ze hej. A najlepsze jest to ze jak mam z moim spiecie dzwonię do matki a mój ojciec do mojego męża z tekstem Maciuś jestem z toba: D zdrajca stary:p
 
Andzelika współczuję teścia. Ja nie mam złych ale są kawalek od nas, już bardziej się moja mama wtrąca co mnie czasami bardzo denerwuje. Dużo mi pomaga, jest u mnie prawie codziennie bo mojego męża dużo nie ma, ale czasami chce za mocno ingerować
 
Andzelika współczuję teścia. Ja nie mam złych ale są kawalek od nas, już bardziej się moja mama wtrąca co mnie czasami bardzo denerwuje. Dużo mi pomaga, jest u mnie prawie codziennie bo mojego męża dużo nie ma, ale czasami chce za mocno ingerować
Moja matka też się ścina. To jej mówię, miałaś swoje 5 min na wychowanie dzieci to teraz się nie wcinaj:)szczerze nie?
 
Kurczę, może poprostu nie jesteś jeszcze gotowa 6 tygodni to jeszcze mało od porodu. Mi to w ogóle długo leciało ale potem też nie było tak od razu
Ja krwawilam 2 tygodnie ah masakra ale przetlumacz mezczyznie ze boli

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry