reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

Natala myślę, że będzie dobrze tylko potrzeba trochę więcej czasu, pogadajcie, wytłumacz to może zrozumie
Tlumacze nawet odwazylam sie sprobowac jeszcze raz ale sam widzial ze az lzy mi lecialy i o strzelil focha i tyle

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Coś Ty, ja doceniam ile mi pomaga, ale często chce za mnie podejmować decyzję bo wie lepiej. Ja sobie nie daję. I wychodzi jak wychodzi. A jak ja jestem dwa tygodnie sama to czasami potrzebuje tej pomocy, jeszcze teraz jak młoda takskończyła chorowala
To mąż gdzieś w delegacji siedzi?
Oby oby kochana

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
może idź z nim porozmawiaj.
 
Natala a chociaż jak przemysli to przeprosi? Przecież to nie Twoja wina, że narazie nie możesz
 
reklama
Do góry