reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

Aj nie ma co sie smucic wazne ze sie mlodo czujecie reszta nie jer wazna ja mam dopiero a moze jiz nispelna 22 bo 1czerwca koncze a czasami czuje sie jakbym,miala co najmiej 50 hehe [emoji3] [emoji3] [emoji12] [emoji12]

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
Ja to się bałam czy dożyje tej 30 czy nie :/
 
reklama
Andzelika dlaczego?? 22 natala piękny wiek, jeszcze pamiętam jak miałam 22 lata wtedy poznalam się z moim mężem☺ sama nie wiem kiedy ten czas minął i przeszłam 30☺
 
Andzelika dlaczego?? 22 natala piękny wiek, jeszcze pamiętam jak miałam 22 lata wtedy poznalam się z moim mężem☺ sama nie wiem kiedy ten czas minął i przeszłam 30☺
Napisałam wyżej. Ja w wieku 22 konczylam turne z imprezami:) swojego męża znam od 12 lat i dopiero w 2012 roku wzięliśmy się w parę; )
 
Ja swojego poznalam w 2010 zaraz po smierci taty(*) i jakos tak,zostalo po wielu przebojach na razie jest dobrze zobaczymy jak dalej bedzie

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
 
My się poznaliśmy w sierpniu 2008, w listopadzie 2009 dowiedzialam się, że jestem w ciąży. Mieliśmy slubowac w lutym ale przez moją skomplikowaną ciążę i leżenie musieliśmy wszystko odwołać i powiedzieliśmy sobie "tak" 10 kwietnia 2010☺ a 23 lipca przyszła na świat nasza córeczka☺ w międzyczasie nadrobilam egzaminy, napisalam pracę i obronilam Magistra☺
 
reklama
Do góry