reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

Natala a czy byly jakies inne znaki swiadczace o alergii ? Oprocz placzu po jedzeniu ? Bo.rozumoem ze malutka piła spokojnie piers, tak? I dopiero po skonczeniu byl placz ? Czy pije nerwowo, przerywa i tez poplakuje ?
 
reklama
Natala a czy byly jakies inne znaki swiadczace o alergii ? Oprocz placzu po jedzeniu ? Bo.rozumoem ze malutka piła spokojnie piers, tak? I dopiero po skonczeniu byl placz ? Czy pije nerwowo, przerywa i tez poplakuje ?
Pije spokojnie ,czasami sie wiercila i poplakiwala ale zadko

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
 
A ja tam teraz nie żałuję że przestałam kp. Znam śmieszna historie gdziedziewczyna karmiła piersią 3,5 letnie dziecko i nie mogła go w ogóle odzwyczaic. Dziecko było zwyczajne na małym taborecie w kuchni ssać cyca, więc ta dziewczyna będąc w kuchni zaczęła unikać taboret dając ze nie widzi. A dzieciak w końcu się zdenerwował wziął przsunal taboret do niej i powiedział : "siadasz kulwo cy nie" :D
 
A ja tam teraz nie żałuję że przestałam kp. Znam śmieszna historie gdziedziewczyna karmiła piersią 3,5 letnie dziecko i nie mogła go w ogóle odzwyczaic. Dziecko było zwyczajne na małym taborecie w kuchni ssać cyca, więc ta dziewczyna będąc w kuchni zaczęła unikać taboret dając ze nie widzi. A dzieciak w końcu się zdenerwował wziął przsunal taboret do niej i powiedział : "suadasz kulwo cy nie" :D
Siostra mojego tez daje cyca synowi a on ma juz 2,5 roku i tez ma problem z odzwyczajeniem

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
 
Dobra ja uciekam spac wszyscy juz mi spia nawet moj padl to ja tez sie klade , dobrej nocki i do jutra

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
 
Siostra mojego tez daje cyca synowi a on ma juz 2,5 roku i tez ma problem z odzwyczajeniem

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
Kazda kobieta jest inna, każda kobieta ma prawo podjąć decyzję odnośnie karmienia piersią. Nie popadajmy w paranoję jak dziecko od urodzenia jest na mm, krzywda mu się nie dzieje. Ze mną dziewczyną leżała na sali i od pierwszego dnia cyc jeden cyc drugi dziecko placze i płacze wkurzyła się poszła po mleko wypił 60 ml i poszedł spac na dlugo. Od razu powiedziała pierdancze wracam do domu i Od razu mm w ruch I tak zrobiła i tak jest.
 
My dzionek aktywnie spedzilismy, najpierw zakupy, a pozniej plaza i pierwszy grill w tym roku na plazy :) Czuje ze buzke opalilam :)

kinga odnosnie mojej cory to 2 tyg po terminie urodzilam i wazyla 2920 6 tyg pozniej 4 kg. Ogolnie plakala nam non stop po 14h czasami i trafilismy w 5 dniu zycia do szpitala. Tam na fajna babke trafilismy, ordynatorke i wlasnie stwierdzila ze nie toleruje laktozy i przypisala Delicol (Anek o tym wspomniala) , nie jest on na recepte i mozna pare kropelek podac przed karmienia piersia, w tych kropelkach jest enzym ktorego brakuje w jelitach dziecka do trawienia laktozy. Nam pomoglo, pepti piła dopiero przy salmonelli, ktora cholera wie skad sie wziela, odmiana rzadko spotykana i to z krajow afrykanskich oO. A byla wtedy juz na Bebilon
 
Mi się Marianna urodziła w 40 tyg, zaczęła się rodzić w dzień kiedy miałam termin☺ też darla się non stop miała porobione wszystkie wyniki, usg brzuszka, roznorakiekropelki łącznie z sab simplex, debridaty i inne cuda a tu nic nie pomagało minęły 3 miesięce i się dziecko uspokoilo kolka☺ alergia wyszla nam później ale testy miala robione jak miała 1.5 roku, ze względu na to żeby sprawdzić czy faktycznie nie może być szczepiona mmr. Synek urodził się z wagą 3100 po miesiącu ważył 4.5 on tak nie plakal bardziej to bylo widać popoludniowe marudzenie. U niego alergia była widoczna gołym okiem bo jak bylo coś nie tak do jedzenia czy później on coś nie takiego zjadł to takie mu się czerwone place robią.
 
reklama
Do góry