reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

reklama
No dobrze , jak dostane u nas i maej podejdzie to ok

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
Mój maly trzykrotnie mial zmieniane mleko. Bebiko bebilon i enfamil. Te dwa pierwsze to taki suchy proszek, zaparcia wymiarowanie tak młody miał, znajoma poleciła mi enfamil, jest słodkie i tlusciutkie.
 
Może ja tu rewelacji nie powiem ale nie ma czegoś takiego jak słaby pokarm.
Jeżeli dziecko ma nietolerancję laktozy to wystarczy podawać kropelki Delicol się nazywają.Ja nie rozumiem tej pediatry żeby od razu rezygnować z piersi.

Ale u nas wieje cały dzień głowa mnie bolała po południu nawet się przespałam jak nigdy.
 
Ale Natala chyba całkiem nie odstawia od piersi tak zrozumialam, zresztą myślę że ona najlepiej widzi jaka jest sytuacja i zrobi wszystko żeby było jak najlepiej dla maluszka
 
Może ja tu rewelacji nie powiem ale nie ma czegoś takiego jak słaby pokarm.
Jeżeli dziecko ma nietolerancję laktozy to wystarczy podawać kropelki Delicol się nazywają.Ja nie rozumiem tej pediatry żeby od razu rezygnować z piersi.

Ale u nas wieje cały dzień głowa mnie bolała po południu nawet się przespałam jak nigdy.
Ja nie rezygnuje daje na przemian w nocy tez na piersi

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry