reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

reklama
Hej laski u mnie masakra mala płakała bardzo nie wiem czy to te owsiki czy dziąsła czy też jej himery eh może skoki teraz śpi po spacerze ja zaraz muszę ogarnąć w pokoju bo moj zrobił straszny bałagan jak z mala się bawili eh te chłopy i mnie pogadać ładną świeci słońce trochę Wiatr ale da się wytrzymać [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Andzelika daj spokój każdy ma prawo powiedzieć co myśli i nawet chociaż nie zawsze się z tym zgadzamy to powinnyśmy szanować swoje zdanie
 
U nas też słoneczko byłam z synem kupić mu buty jak ja tego nie lubie pójść z naciagaczem do sklepu to hoho.

Andzelika każdy może wyrazić swoje zdanie

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry