reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dzień Dobry
Śnieg się wreszcie topi....
Załatwiłam zapisy do przedszkola i szkoły. Teraz czekam na wyniki z przedszkola i jakoś mi dziwnie. Ale i tak w wakacje musze ich przenosić. Ale zawsze to lepiej jak już są zapisani.
 
reklama
As śliczniutkie te motylki twoje :-)

aguska witaj i dzięki :-)

U nas znowu Nemo leci, ale dzisiaj chyba się uda zasnąć. Ponadto właśnie dostałam na pocztę że zostałam wybrana do testowania serum do biustu Eveline :-D nie mam pojęcia co mam potem robić, może mnie poinformują ale póki co się bardzo cieszę bo ja sobie kosmetyków żadnych nie kupuję z braku kasy, a zobaczymy czy takie serum troszkę pomoże na te moje pociążowe wisielce :-p kurde chyba po raz pierwszy mnie do czegoś wylosowali :-)
 
U nas mokro chłodno i ponuro mały już w domu szczęśliwy bo rowerek mu kupiliśmy:-)
Byłam dziś w UP i jutro ide zanieść w jedno miejsce cv i zagadać co i jak może się uda...choć z moim szczęściem hehe to pewnie nie
As motylki fajniusie:tak:
 
aguska powodzenia :tak:, ale powiedz, jak już dostaniesz tę pracę to się przeniesiesz na forum "mamy pracujące" ? czy zostaniesz z nami? :tak:

As no to gratulacje :-) tak teraz patrzę że ty chyba jesteś w wieku mojego przyszłego-niedoszłego :-) on też rocznik 76 (tak myślę że to twój rocznik, no chyba że numer buta :-D )
 
As przepiękna liczba. Gratki i kolejnych lat w miłości.
I pomyśleć, że miałabym w tym roku 10 rocznice ...Ale tak jest dużo lepiej...
 
reklama
cześć dziewczynki.
Dopadła mnie i Szymona jakaś zmutowana grypa...od 3 dni z łóżka się nie mogę podnieść, a mały od tygodnia gorączkuje pomimo wybranego antybiotyku.
As, Karola jest cudna :)...16 lat, ładna rocznica...gratulacje :)

Amaliee, super niespodziankę zrobił Ci Twój A. Ja też nie pamiętam kiedy ostatnio zaskoczył mnie czymś fajnym mój mąż :-(.
 
Do góry