reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Amalie szkoda że jasełka nie wypaliły. Zdrówka dla młodego
mój waśnie dostanie kolejkę:tak:i duży samochód z wadera oraz grę memo i puzzle bo uwielbia to co wiem że dostanie a reszta nie wiem czym nas zaskoczą:-D
 
reklama
aguska2017 A no schudlam i to megaaa ;))))

Amaliee kochana u mnie jak się wali to na całego ale w sumie to chyba, jakas tradycja u mnie bo od kiedy pamietam swieta i sylwestra spedzalam sama... no teraz samotne swieta z cora.
 
aguska2017, no to racz się Martni i ciszą...hehe...ja chyba Redsa sobie otworzę :-)
czar nulka, wow...tyle kg zrzucić to nie lada wyczyn! :)
co do prezentów, Adaś naśladuje teraz strażaka sama...niezły ubaw mamy i dostanie wóz strażacki z remizą :-))
 
Faith moj też kochał wcześniej strażaka Sama:-D i ma z wadera wóz strażacki zakłada kask i na nim jeździ do tej pory tak sie bawi:-D:-D:-Dredsa hm..dawno nie piłam może na święta sie skuszę:-p:-D ja teraz małą szklaneczke tylko wypiłam tak na relaks bo zaraz lulu ide jutro 7 godzin w pracy:sorry:
Amalie mój miał taką dużą ciuchcie ale rozbroił teraz dostanie taka inna mam nadzieje że przeżyje jakiś czas:-D:-D:-Dmój uwielbia akurat puzzle :tak:
co do samochodów z Wadera to są na prawde bardzo dobre i wytrzymałe:tak::tak::tak: mój ma ich kilka od maleńkich do dużych:-D
 
678240.png


Witam nowe mamusie:)

Dzień w pracy miną spoko.

Jeszcze za mojej kadencji w pkc,się tak nie opierda...am
Łaziłyśmy ,liczyłyśmy kabelkimi zbijałyśmy bąki,
i tak zapowiada sie do piątku:)
2752390508.gif
)

W czwartek czeka mnie wizyta u chirurga stomatologa,i usunięcie zęba.

Już się boję.
Ale chcę to załatwić jeszcze w starym roku.

Zmykam zaraz do łóżeczka bo o 5 pobudka.

Spokojnej nocki
 
Ale zescie nadrukowaly,wow.

Czarnula ja tez mam za soba rozwod kochana i nowe zycie,tak glowa do gory nie jestes sama,masz ukochana coreczke.
Ale ta waga ten spadek no wow,jak zdradz tajemnice?
Fancia napchalas ten bigos?

Asiula to super,ze luzik w pracy.
Aguska moj zawsze gadal,ze mame wezmie za zone,he.
Renia pikna jodelka,a z przyjazdem tak jest. Moj zamiast jak zawsze na 2 dni to teraz na 2 tyg zjezdza-ot wyzwanie dla mnie.

Amalie moj od wczoraj 39 bez kataru bez kaszlu i mam zbijac,bo niby trzydniowka albo sie cos rozwija,ech.
Teraz tez ma 38.6.

Aguska potwierdzam wadera auta sa super mocne,u mnie 4 dzieci na nich sie chowala.
 
Koralikowa-choinki nie ubieram,bo jej nie mam,w domu nigdy jeszcze świąt nie spędzaliśmy,a zwłaszcza ja sama,bo albo u teściów albo ja jechałam do siostry gdy mąż był na morzu.Może coś zdążę kupić jeszcze jakieś małe drzewko,parę bombek,zobaczę co da się zrobić.Problem w tym,że z tą moją małą wredotą nigdzie na dłużej wyjść nie mogę,bo nie pośpi dłużej niż pół godziny na dworze,a jak mam w stresie wybierać na święta,a później na syrenie do domu wracać to ja dziękuję.
Czar Nulka- głowa do góry,wszystko się ułoży,twoja córcia potrzebuje pozytywnej i szczęśliwej mamy.Masz dla kogo się starać,cokolwiek robisz.A jak będziesz miała doła to wypłaczesz się tu,na forum i będzie lżej :biggrin2:
RenataT - no fakt,nieciekawie trochę jak wraca z morza,w sensie organizacji,stos skarpetek do rozwieszenia,burdel na stole,syf w lodówce,butelki po piwie w całej kuchni(teraz to mnie jeszcze bardziej wkurza,bo karmię i nie mogę) itd.:wściekła/y:,ale za to ja przez cały jego pobyt nie wchodzę do kuchni,bo to on jest szefunciem:tak:,a ja nie znoszę gotować.
Amaliee - tak,mój marynarz,ale mam nadzieję,że przyjdzie ten dzień kiedy nie będzie musiał wypływać.
Wy to macie dobrze,że możecie sobie golnąć jak wam się zachce,ja to mam wielką chcice na piwko albo czerwone winko,a tu d***pa,karmić trzeba;-)
Dobra,lecę,bo łóżeczko mnie wzywa,do jutra.
 
Ja wiem wiem ale wiecie uraz pozostał zwłaszcza, że nie mam po ciąży pięknego ciała choć zwalczyłam mega nadwage bo z 85 schudłam na 50 ;)

Gratulacje utraty nmadmiaru :D ja
w zeszlą zime sie zawzielam i swoj balast postanowilam zgubic. Niby wiele teo nie bylo bo 12 kg mi spadło ale dumna z siebie jestem. w sumie od drugiej ciązy 25-30 kg zgubilam. bo wychodząc ze szpitala wazylam troszke ponad 80 kg..

a co do pieknosci ciala. nie to piekne co piekne tylko to co sie komu podoba. Moje cialo (
brzuch i cycki ) wyglądają gorzej niz zle.przynajmniej dla mnie. Ł jak narazie nie wyskoczyl z jakims durnym tekstem ze rozciągniety, ze flak.. bo by w uzebienie zarobił, byla spakowany i tyle. W koncu rozciągnelo sie za jego zaslugą. zmajstrowal dziecia, dziec rosł i ja tez ( oj duzo roslam ) no to mialo prawo mi sie rozciągnąć i rozflaczyc.

Amelie zdrowia dla mlodego.
a z prezentem ja mialma podobny prezent dla Filipa. Malo mu sie podoba, prawie 8 latkowi byle czego nie kupie bo to "dziecinne" zabawki, a to co on by chcial to ceny mnie powalają.Puzzle u nas sie sprawdzają.F kiedyś tez ich nie rozumial ukladac nie lubił, ale w koncu zaskoczył.Teraz dostanie takie 250 sztuk. dla 8 latkow. ze spidermanem. no i bedzie szal. Bo ze spidermanem.I hitem u nas jest Ben10 tez i hot wheels.

. z O problemu niema. bo on chce wszystko czego niema.

mialam dzis pospac i doopa. Ł zbudził bo " kawa ci wystygnie". jakbym kurde w mikrofali podgrzac nie umiala!!
ramie lewe i cala lopatka mi boli od odsniezania ;/
 
reklama
To samo słyszałam. "Co robisz cały tydzień?" Nic wszystko samo się robi:p Teraz chodzę do pracy i robię to na co mam czas. Ciekawa jestem czy zauważył różnice?
 
Do góry