reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witam;-)
Maly spi wiec jestem, u nas tez deszczowo ale nie pada. Wlasnie sie umalowalam i czekam na Ł bedzie po 14 a ja polece na miasto.
Aguska tez mam lenia, tak jak wczoraj az obiadu nie chce mi sie robic, wczoraj zamowilam pizze a dzis juz niestety musze stac przy garach:sorry:
 
Mnie przytłoczyła ilosc prania do prasowania... :szok: troche poskładałam i poukładałam na półkach a reszte niestety trza prasowac.... Dzis pewnie tego nie skoncze.... całe łóżeczko Olka było załadowane zostało pół:happy:

bodzia swiatecznie Cie wzieło? Ja obmyslam prezenty juz bo potem to z kasa sie nie wyrobie.... czekam na wypłate i kupuje:-D szalec nie bede oczywiscie jakis drobiazg dla nas i małemu chyba duplo kupie i cos bym jeszcze chciała z ciastoliny:tak: (to pod choinke) a na mikołaja puzzle:-)

Olo konczy jesc zupke i go połoze spac bo maruda... ja składam ubrania on rozwala... nudzi sie bez przedszkola, ale jak go pytam czy w srode pojdzie to mowi ze nie.... juz sie boje:sorry:
 
Różyczka mój też mówi że nie chce ić do przedszkola a jak tylko się zbliżamy do budynku biegnie zadowolony:-DJuż dziś mówił że chce iść do dzieci więc jutro pójdzie:tak:
A dziś broi w domu:-D
 
Różyczka 8 grudnia festyn, może coś do kieszeni wpadnie.Więcmusze jakieś jelenie i inne mikołaje poszyć ;-)
Na Mikołaja od eksa z pracy słodycze dostaną,jakiś drobiazg ode mnie a Fifi sie na urodzinach obłowi ;-)
Pod choinke dostaną wspólnie kolejke drewnianą z Ikea plus tory..takie plany a jak będzie czas pokaże....Zależy jak z kasą będzie.
 
2781649424.gif



Ja miałam w domu szpital od piątku ,
dopadła nas grypa...żołądkowa
tzn.Emilka ,M.i mnie,Maciek się trzyma.
Już jest w miarę ok,ale Emila nie daliśmy dziś do szkoły.
Dobrze się już czuje to jutro pójdzie.
Dla niego jeszcze dodatkowym szokiem było to że wymiotował pierwszy raz w życiu,bał się bardzo.
M.biegunkowo miał,w sobotę ,a ja wczoraj zwracałam.
Mam tylko cichą nadzieję że Maciusia nie dopadnie.

Zmykam bo odrabiamy z Emilkiem dzisiejsze lekcje ze szkoły.

Miłego popołudnia laski
 
ejo
Ja po pracy,jakos minelo...

asiulka zdrowka dla was..i oby nie przeszllo dalej...
Bodzia ja gwiazdki juz na choinke nawalam,,a co?? zaraz reszte bede robic,,powoli a do celu i spokojnie,bo potem bedzie zapierdziel ze hohoh...

Mam glupi plan,ciagle do 16,,lece ppotem po malego na leb na szyje,,echhh
 
reklama
Do góry