reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam kobietki!!!
wróciłam cała i zdrowa...
postaram sie poczytać ;-)
wracamy do normalnego trybu życia po paru dniach laby i beztroski:-)
pozdrawiam serdecznie i odezwe sie jak tylko znajde chwilkę:rofl2:
 
reklama
Zabawek szukacie? Ja dziś prawie cały dzień siedziałam w kupce lalek, klocków, samochodzików, torów, układanek itp. :-D Wszystkie przegrzebałam, posegregowałam i połamane lub wadliwe do wyrzucenia naszykowałam. :tak:Uhh... sporo tego było, ale teraz o jeden pojemnik mniej do sprzątania...
Jutro robię porządki z ubraniami odłożonymi po Julii, będą już w sam raz na Amelkę .Powyciągam, popiorę.:tak:
No i prasowanie mnie pościeli czeka.
Na porządki mnie wzięło.:sorry:
A wieczorem film i spanko.
Bodzia Wszystkiego Najlepszego dla Lolka! Buziaczki dla niego.
 
Justa hehe ja ostatnio tak zrobiłam że Bartkowi wszystkie zepsute samochodziki wyrzuciłam ale co najlepsze kolejne czekaja do wyrzucenia albo jakieś części sie walają i nie wiem od czego:eek:Mój Bartek na razie stoi w miejscu przestał rosnąć na zime więc póki co ciuchy sa akurat :tak:
 
Aga Twój to jeszcze mały, ma prawo jego autko mieć urwane kółko. A jak ja dziś zajrzałam do samochodzików Kacpra, o zgrozo.:szok: Tam pełno takich kółeczek niczyich lub samochodzików bez kółeczek. :-D
A Julia to znowu chomik. W swoich szufladach ma wszystko- od papierków po cukierkach,koraliki, patyczki po lodach, po urwane głowy lalek czy zużyte baterie.:-D
Amelka w swojej szafce trzyma też wszystko w jednej kupie pomieszane. Mazaki, kredki, kartki, malowanki, kucyki i pomieszane układanki. Taki misz -masz.:-D
 
Justa ja dziś 3 razy na strych kursowałam ;-)
A zabawki tez mnie czekają...ale...leń jest dużo silniejszy ;-)
I jeszcze mam kosz ciuchów!!! Oni brudzą na potęge:confused2:Dobrze, że wreszcie na strych chodze bo bym w życiu nie wyszła z tego prania. W domu tylko majtki, skarpetki a i tak suszarka stoi i stoi:confused2::confused2:
 
Nieee no Bodzia, zimą to ja mam zdecydowanie mniej prania niż latem.:tak: No , ale z naszej 5-osobowej rodziny zbiera się , zbiera galanta kupka i zimą.:tak:
Latem na dworek się wyniosło i moment przewiało, a teraz to schnie i schnie...
 
reklama
Do góry