reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Tak. ja też poznałam w swoim życiu takich panów bajkopisarzy poetów. Nie posiadali prawa jazdy, pieniędzy, mieszkania i wszystko było im jedno poza ich "twórczością" lub innym hobby. :-/ Żarówki by sami nie wkręcili.
 
reklama
Tak. ja też poznałam w swoim życiu takich panów bajkopisarzy poetów. Nie posiadali prawa jazdy, pieniędzy, mieszkania i wszystko było im jedno poza ich "twórczością" lub innym hobby. :-/ Żarówki by sami nie wkręcili.

ten "nasz" to ma prawo jazdy, pracuje gdzies tam "fizycznie" (odbiera telefony :D ). a po za tym tworzy. rysuje i pisze. I zatruwa zycie swoimi tworczosciami.

czuje jak mi krew do twarzy naplywa jak mysle o nim i o jego kolejnych telefonach ;/

sufit dziś umylam w kuchni. maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaatko jaka czarna woda !!! a jeszcze salon nasza seks room , chlopców pokó i lazienka!!! moze ktoras chena do pomocy?? serio serio pytam :D
 
Witam niedzielnie.;-)
Jakoś dziwnie dzisiaj. Przez te wolne dni wczoraj mi się wydawało, że niedziela a dziś...hmmm:confused::laugh2:

Pewnie nigdzie byśmy nie wybyli gdyby nie to, że mleko trzeba kupić:tak:. Bo nie starczy już na wieczór dla chłopaków.
 
krolcia ja też myślałam wczoraj że to niedziela:-D:-D:-D
Moi rodzice jutro rano wyjeżdżaja mały szaleje
u nas troche popadało ale wywalę tatusia z dziadkiem żeby z małym wyszli na spacer niech po kałużach polata a ja posprzątam troche
 
Witam
Ostatnio nie mam nastroju,dlatego mnie mniej..Eks szaleje, a mnie dopada zmęczenie materiału...Jestem śmiertelnie zmęczona a im Junior starszy tym mam mniej czasu...Ide ciacho piec..
 
reklama
Do góry