reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

witaj Joanna i wielkie brawa dla Patrysia:tak:

A z tymi wątkami co się brało udział to ja wchodzę do panelu uzytkownika po lewej stronie u góry na rózowym pasku jest napisany ,zobacz tam
 
reklama
witam wieczorkiem
u nas okropnie zimno i pada caly czas; ja zakatarzona i gardlo zawalone; a jutro do pracy...
wczoraj robilismy duzo w domku i jest coraz ladniej :) a dzisiaj goscie goscie :) i upieklam ciasto marchwkowe :)
Mija ciekawe czy Wam by smakowalo :tak:
Oskar jest zachwycony nowa zabawka chicco - dostal w prezencie...taki fajny bebenek

buziaczki i milego wieczorku
 
Malzonka od 19 brak-pojechal pograc w pilke.

sama kapalam Jule i bez cycunia zasnela wiec jestesmy na najlepszej drodze do zaprzestania cycolenia tylko najpierw musi Jula polubic mleko inne niz mamusine..W piatek do lekarza na szczepienie wiec moze cos nowego nam poleci.

Dzis dzien pelen wrazen i dosc pracowity.Bylismy w ikei ale tam dzikie tlumy i ucieklismy dosc szybko.Ale wrocimy bo musimy pare rzeczy kupic.Potem dosc poznym popoludniem odwiedzilismy super plac zabaw na pl wilsona i Jula byla bardzo szczesliwa.Coraz chetniej puszcza sie i idzie do przodu wiec pewnie niedlugo ruszy i zapomni o raczkowaniu.

Kombinezon mamy ale mysle o zakupie dwuczesciowego zestawu.latwiej bedzie ja ubierac.Bylismy tez w nowym sklepie Dziecko (na targowku)ale super rzeczy...tylko kaski potrzeba wiecej coby czesciej tamchodzic.

uciekam spac wiec wyspanej nocki wszystkim zycze do jutra.
 
Witam z rana! Co to jestem pierwsza? Wszyscy śpią umęczeni weekendem?

Musiałam wstać, bo zaraz przyjdą monterzy i będą zakładać drzwi wejściowe. Mężulek w pracy, a ja sama nie lubię użerać się z fachowcami. No ale coż? Nic innego mi nie pozostało.

Miłego dzionka życzę. U nas na przykład wyjrzało już słoneczko. Po wczorajszej ciapie to miła odmiana.
 
dziendoberek!!!!!!!

mam nadzieje ze mnie nie zapomnialyscie??? ja ostatnio nie mam czasu siedziec na bb bo hubcio to straszna marudka sie zrobila!!!!!!! no i szkole mialam wczoraj! a po poludniu pozlismy do tesciow troszke bo siostra meza jedzie do szkoly i nie bedzie jej moze ze 2 tygodnie! zaraz zmykam z hubciem do lekarza na kontrol bo jak bylam w piatek dolozylk mu jeszcze dwa zastrzyki niby juz wszystko bylo ok ale zeby byla cala seria 7 dni to dolozyl! no i zebym ja nie wracala tam za tydzienale wemflon zdjelismy w sobote juz po zastrzyku bo qrcze marudzil i zobaczylam ze zaczyna czerwienic to miejsce wiez zadzwonilam po pania a ona przyszla i zdjela. no i dwa ostatnie zastrzyki w pupe. no dzis ostatni!
lece sie szykowac! papa! nie zapominajcie o mnie!!!!!
 
Witam:-)
Ja znowu nie wyspana, bo mały całą nockę się kręcił i coś marudził. A teraz zamiast spać siedzi mi na kolanach. Nie wiem, czy moje dziecko już nie potrzebuje snu:confused:. Na szczęście pogoda ładna i ma być tak jeszcze długo, to chociaż z domku można będzie wychodzić.
Joanna@ - gratulacje dla córci:-)
Izabelka - szybkiego powrotu do zdrowia i wrzuć nam przepis na to ciacho marchewkowe w wątek z pomysłami na obiad.
Mordziulka - pamiętamy o Tobie:tak:. Dużo, dużo zdrówka dla Hubcia:-).
 
hej :)
u nas sloneczko,a mezulek nie wyciagnal wozka z samochodu i nie moze niania isc na spacerek, udusze go jak wroci:)
przespalam prawie cala noci jest superrrr hihhi Oskarek dal pospac do 7.30 :)
no i do roboty trzeba :):):) mam nadzieje ze uda mi sie zajrzec po powrocie, co was
milego dnia!!!

aha przepis wpisze jak bede miala pozniej chwilke:)papa
 
reklama
Witam, ja też dziś coś nie za bardzo wyspana jestem. Ale pogoda nie wygląda najgorzej za oknem :-) Szykuje się fajny spacer po południu.

Dziś mam strasznie dużo roboty, więc nie wiem, czy dam radę tu często zaglądać.
 
Do góry