reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
WITAM w ta okrutnie brzydka niedziele
u mnie cała noc padało i pada dalej
jestem do d...y mały wczoraj zasnoł o 20.00 ale zato wstał o 4 rano i do 6 niespał :szok: tylko dyskutował:wściekła/y: --ostatni raz poszedł tak szybko spac
MIJA powodzenia z praca i czekamy na ciebie:-)
ja kombinezony mam 2 i 2 kurtki czekaja mnie zakupy, ale to ocieplanych spadni i bluz i oczywiscie butkow na zime....a wybur taki ze niewiem ktore wybrac??
 
hej

u nas za to ładnie na dworku, chociaz troszkę wiatr wieje,

Majka dziś zostaje na kilka godzinek z babcią, mam nadzieje ze będzie dobrze i babcia da radę, bo jeszcze 2 córki siostry z nia zostaja

a jesli chodzi o zakupy, to my w przyszłym tygodniu sie wybieramy, bo tesciowa sponsoruje kombinezon, a ja butki :happy: jak ja lubi etakie wyprawy :happy:
 
Heya! Mamy piekny sloneczny choc zimnawe popoludnie.Mezus zabral coreczke w odwiedziny do pradziadka a ja zabieram sie do ogarniania domku.Oczywiscie najpierw tutaj zajrzalam coby sie przywitac.
Pozniej nadrobie zaleglosci forumowe.

Milej niedzieli:-) :-)
 
My Mamy i kombinezony i kurteczki, jeszcze musze młodemu sprawic rekawiczki i szaliczki i cała wyprawka zimowa gotowa:-)

A tak wogóle to witam wszystkie mamy:-D
 
cześć mamusie

ja na chwilunie bo zaraz na zakupy zmykam:tak: tylko po pieluszki i mleka ale strasznie lubię się wyrwać do dużego sklepu i łazić:-)

oj na zimę dla Emi jeszcze nic nie mam:baffled: we wtorek butki kupię chyba ,bo u nas jest zakład w którym szyja butki dla takich dzieciaczków i sprzedają je za grosze,a normalnie w sklepie te bućki stoja 140 zł
 
reklama
Dzień dobry! U nas jest okropnie. Normalnie plucha i zimnica (tylko 12 stopni). Od rana pada. Psa by nie wypędził w taką pogodę. Czekam, aż Aga się obudzi i chciał - nie chciał musimy iść na spacer, bo dziecko skiśnie w domu.

Co do zimowego przyodziewku, to mam kombinezon, który Gaga dostała w spadku po kuzynce. Czapę też już fajną kupiłam. Taką wełnianą na polarze. Jeszcze tylko butki. No i właśnie mam problem, bo nie wiem czy takie tylko do wózka, czy Aga będzie już chodziła. Narazie nic na to nie wskazuje, ale pod koniec zimy napewno to nastąpi (np. w styczniu będzie miała 1 rok i 3 miesiące - więc dreptanie murowane).
 
Do góry