reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Czesc, ja tylko na momencik wpadlam, poniewaz zaraz bede miala gosci:tak: . Co do kombinezonow zimowych, to my mamy ich az nadto. Czape zimowa juz jest, dawno nabyta. Jedyne, co nam brakuje to butki. Mam zamiar je kupic w przyszlym tygodniu. Mam nadzieje, ze sie wypogodzi, bo zimno jak cholera u nas. Nienawidze jesieni!:wściekła/y:
 
reklama
Ja też witam wszystkich:-)
My już po spacerku. Pogoda super, świeci słoneczko i nawet nie jast tak zimno, jak mi się wydawało. Mały teraz śpi, córa ma swoje zajęcia, moja połowa w pracy, a mama na bb:-D. Co do kombinezonów, to Karolcia ma wszystko dobre z zeszłego roku, tylko buciki nowe musimy kupić. Dla małego mam kombinezon niby na 74 cm, ale to jakaś duża numeracja i nie wiem, czy nie będzie za duży:baffled:. Jeszcze czapę muszę mu kupić, bo rękawiczek ma całe mnóstwo po siostrze. A tak wogóle, to niecierpię zimy :no:.
 
Ale tu dzisiaj pustkowie:baffled:.
Właśnie położyłam małego spać i czekam, aż skończy się wieczorynka i druga zmora pójdzie do łóżka. Nie wiem czemu, ale moje dzieciaki dzisiaj strasznie nieznośne były. Całe szczęście, że już wieczór, bo mnie głowa od tego boli :sick::eek::baffled:. Wpadnę później, może ktoś już będzie;-).
 
ja znów tylko na chwilke ,może póżniej mi się uda wleciec ,zaraz wykapać trzeba niunie ,i ajka nyny położyć ,

kupilismy jakies dobre winko ,więc dzis upojna noc będzie

a ja nic na zime dla niuni nie mam:no: :baffled: ale wiara przesadza jest może zimno ale już w zimowe kurtki dzieciaki ubierają,nawet dzidzie w zimowym kombinezonie widziałam z futerkiem ,a zimą jak minus 5 bedzie to co ,dwa kombinezony ubiorą:confused: :szok:
 
Moj maluch tez juz spi, mezus umówił sie z kuplem, ma odebrac jakies narzedzie\a wiec go tez nie ma a mi sie nudzi...ide sobie zrobic jakas kanapeczke:-)
 
witam dziewczyny...jak tam po weekendzie.....ja tylko na chwilke bo musze sie pochwalic.....wchodze do pokoju a tam maly siedzi w lozeczku.....do tej pory nie siedzal nawet jak sie go ukladalo a tu nagle sam siadl....:tak: :-) :rofl2:
 
a mam jeszcze mam pytanko...gdzie jest ''to'' co w dawnym formum zeby powracac domyslnie do watku i sprawdzac odpowiedzi na watki w ktorych sie bralo udzial:confused: :confused: :confused:
 
reklama
Do góry