reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
WITAM!!!!!!

ja sie nie moge odnalezc! ja chce nasze stare bb!!!!!!!!!! moze sie przyzwyczaje ale narazie sie nie lape! a wogole nie ma naszego zamknietego!
 
hej dziewczyny.....ale nedza, nie mozna miec kolorowej czcionki, nie ma naszego zamknietego watku, nedza, nedza, nedza i jeszcze otwiera sie dluuugo...jedyny plus to to ze wreszcie mam cala szerokosc okienka, i nie musze tylko dla tego forum uruchamiac Explorera
 
Fatalnie ,no i właśnie gdzie nasze zmknięty ze zdjąciami ,no i buziacvzków nie można wstawiać ...no i rózowo,no i gdzie mój podpis????
 
Czesc, to ja sie tez witam po kilku dniach nieobecnosci. Mam zaleglosci w czytaniu, ale nadrobie. Po pierwsze nie moglam sie zalogowac, kurcze, troche mnie to wkurzylo, udalo sie dopiero, jak zmienili mi haslo.:((. Po drugie nie widze waszych suwaczkow:((. Chyba ta zmiana w bb nie za bardzo sie udala...

U nas piekna pogoda i oby tak dalej, maly wstal dzisiaj dopiero o osmej, dal mamusi pospac. Pierwszy raz wczoraj powiedzial "mama":jeszcze tak bezwiednie, ale co tam powiedzial i juz.
 
reklama
Do góry