reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
no sluchajcie ja mam suwaczek cholera grzebalam cos w profilu i jakos sie stalo ze mam zdjecie tez dalam ale nie ma narazie! oni chyba dopracowuja to forum i dlatego!
 
a u mnie to jest tak:
nie dzialalo mi moje haslo to dostalam nowe.poszlam je pozniej zmienic na stare i dalej nie dziala:( przez to wogole forum nie wylanczam bo potem nie wiem jak zas wejde:(
nasz zamkniety watek tez szlag trafil i cale stosy zdjec.wszystko pomotane pomieszane i porozrzucane!czas jakis do bani ... i duzo czasu zajelo mi polapanie sie gdzie co i jak:(
laduje sie godzinami i nie ma avatarkow...jestem niezadowolona:(
 
Witam i ja na nowych śmieciach. Wpadam tylko na moment, żeby sie zameldować. Myśle, że do nowej oprawy sie można przyzwyczaić, co mnie wkurza to to ,że strasznie wolno wszystko chodzi, ale to pewnie przejsciowe.Uciekam bo mała marudzi.
 
Witam i ja po przerwie!!!
Pogoda piekna a moje dziecko ma katar a leci jej jak z kranu juz dwie noce mam nie przespane! poradzcie cos mi co jest naj,jakie preparaty zeby zwalczyc szybko ten katar? moje dziecko biedne nie moze normalnie jesc przez to!
nowe forum - Nie podoba mi sie,wolno chodzi i nie wiem gdzie jest tak jak na poprzednim NOWE ODPOWIEDZUI NA MOJE WATKI kolor tamten tez byl lepszy,A wogole to teraz te nowe forum wyglada jak wszystkie inne w necie.... ciekawa jestem czy tym razem uda mi sie wyslac ta wiadomosc bo juz pisze drugi raz bo jak wyslalam to mi wygasla strona... JESTEM NA NIE
 
babeczki mam pytanie do "starej gwardii"..............gdzie nasz zamkniety watek????

ja mam tylko moj lipcowy zamkniety a innego nie ma.............



sie porobilo :baffled::baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Do góry