reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

witam drogie mamuski pozytywnym usmiechem:)))))))
ah przesliczne te wasze perelki hii mozna siedziec wieki i podziwiac jak stroja slodkie minki:)

musze sie pochwalic moj maly dal mi dzis pospac prawie 5 godz w nocy przydalo mi sie to po dlugich i nie przespabych nocach:)
mam nadzieje ze to sie powoli unormuje podobno u dzieci karmionych piersia dluzej to trwa ale mam nadzieje:)
dzis male porzadki pranie obiadek i spacerek bo sliczna pogoda az chce sie zyc:)))
buzaki
 
reklama
A oto Majeczka podczas lipcowych upałów i druga fotka w sierpniu. Ma już jednego ząbka (prawa dolna jedynka), jeszcze jest tyci tyciuteńki, ale już jest. Do tego po dzisiejszych wynikach krwi okazało się że już nie ma anemii i możemy spokojnie odstawić leki ;D ;D ;D
 
Kamcia poczekaj trochę na ciebie też przyjdzie czas, teraz się ciesz że jeszcze twoje dzieciunio śpi i je bo jak potem podrośnie to już nie będzie tyle czasu co teraz. A jak tam po porodzie, doszłaś już jako tako do formy? I jak rodziłaś: naturalnie czy cc?
 
no juz sie lepiej czuje jestem silniejsza no iprzyzwyczajona do dlugich nocy:)
schudlam 9 kg brzuch prawie plaski pare rozstepow na tylku hii no i nie wygladam jakbym byla w ciazy tak mowia znajomi:)))
rodzilam naturalnie ale ze znieczuleniem w kregoslup rewelacja kazdej matce polecam zero bolu tylko przec jakby sie bylo na kibelku hii tak polozna mowila... no i nacieli mnie troche ale juz nie bola szwy hii
jest coraz lepiej
buzaki
 
no rzeczywiscie wszystkie dzieciaczki sa sliczne, bez wyjatku.
ja chyba dzisiaj oszaleje, pogoda jak pod psem, spacer nie wchodzi w gre, a i na weekend nie zapowiada sie lepiej. i jeszcze forum nie bedzie, nawet nie bedzie co poczytac, gdzie zajrzec...
a my z mikolajkiem sami, bo tata bedzie pracowal przez caly weekend :(
 
JoannaMK no mnioe mowili ze powyzej 38 czyli juz jak jest 38 to sie cos podaje! bo 38.5 to juz jest spora temperatura! ja poradnikow za duzo nie czytam poniewaz i nie mam i nie do konca wierze we wszystko co tam pisza! mysle ze mija pewnie zapytajak bedzie u jakiegos doka! ja zawsze daje jak juz jest 38 ;)
 
to jest link na temat goraczki ale oczywiscie lepiej zeby lekarz powiedzial co i jak...

http://www.mamotoja.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=156&Itemid=44

Lepiej zeby zadne dziecko nie chorowalo czego sobie i Wam zycze.

Zdrowka!!!!!

Mnie nadal strsznie meczy katar a Jula ma wilczy apetyt..zjada wszystko i jeszcze sie domaga zato ze spaniem cos nie tak,bo wciagu dnia spala tylko 40min.
Bylysmy na krotkim spacerku.

Zauwazylam ze zaczyna sie Juli przebijac dwojeczka..pewnie stad mamy problemy typu marudzenie i zle spanie.
 
Witam wszystkie mamusie.....
Wczoraj dostalismy antybiotyk, bo maly mial prawoe 40 stopni goraczki. Do kataru goraczki i kaszlu mamy jeszcze przebijajace sie gorne 1 i dolne 2!
Teraz mam problem bo maly strasnzie purka i robi czesto zadka kupke, mamy cala pupe obrobiona az do czeronosci. Smaruje mu linomagiem nivea i zaczelam tormantiolem .Moze znacie jakies lepsze srodki?
 
reklama
Joanna@ dobra jest ta masc przepisywana przez lekarzy taka jak szpitalna jak masz mozliwosc to zalatw sobie!!!!

JoannaMK siwta racja oby tylko dzieciaki nie chorowaly!!!!!!!!!!

a wogole co sie dzieje to jakis wirus netowy z tymi chorubskami?????? ciagla czytam ze dzieciaki chore! hubcio na szczescie nie zalapal tego wirusa i mam nadzieje ze nie zalapie!!!!! bo od poniedzialku basen otwieraja i idziemy!!!!!!
 
Do góry