reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
witajcie wszystkie mamuski

zdjęcia fajowskie, a dzieci jakie cudne

my dziś mamy ciężki dzień, musimy sie spakować, bo jutro wyjazd, nie wiem co zabrać a czego nie, ciuchy majki to chyba wszystkie wezme, bo nie wiadomo jak z pogoda

a forum dziś po północy nie będzie, a ja sie ciesze, bo akurat jutro jestesmy w drodze i i tak bym nie zagladała :) ale tez mam obawy czy nie będe miec problemu żeby tu wrócic :p
 
No kobitki to od dziś odwyk od forum ;D
Też jestem ciekawa jak bedzie potem z forum
Czy wszystkie tamaty bedą takie jakie sa ,z pamięcia tego co napisałyśmy ???



LILITH śliczne maleństwo,pamiętam jeszcze z brzuszków twój brzuszek

Iwonka super maleństwo, jeśli chodzi o twoje pytanie to masz w swoich ustawieniach wpisany e-mail
Czyli adres twojej skrzynki pocztowej.
Jak nie masz to takie konto można szybciutko założyc za darmo na kazdym portalu.
Wejdz w ,,Twoje konto,, a potem w ,,ustawienia dotyczące konta,,
No i tam masz w drubiej linijce do wpisania Email ,podejrzewam że mnasz wpisany bo z tego co pamietam to musiał być do zalogowania sie na forum.
Musi być aktualny żebyś wiedziała jak sie zalogować na nowym bb bo właśnie naten adres przyślą Ci wskazówki ;D

brenda dzieki przyda sie .My nadal zagluceni ,mały 39.6 rany :-[ żal mi go . My to damy rade

Kurcze kobitki Noe nigdy nie chorował ,więc się nie znam..co jak tmp.podejdzie do 40 stopni ???

 
Witajcie
LILITH i IWONKA ale fajne macie panny a moze poszukujecie kawalera do nich polecam swojego synka
 

Załączniki

  • Zdjęcie(35).jpg
    Zdjęcie(35).jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 72
witamy my dopiero teraz bo jakos wczesniej czasu nie bylo!

juz po masazu i spanku i spacerku! teraz robimy obiadek dla tatusia!!!!!!

mija slonko! jak bedzie mial tak 39.8 to mozesz w recznik zmoczony imna woda!!!!!! okrec go tym recznikiem i powinien sie schlodzic. a jakie wogole dajesz leki na goraczke? uzywasz czopkow czy raczej doustnych??? polecam doustny panadol a czopki ja ostatnio uzywalam pyralginy bo po niczym innym nie schodzilo! i pamietaj ze podaje cie lek przeciw goraczce co 4 h najczesciej! nie czesciej i dopiero jak temp osiaga 38 stopni!
 
reklama
mordziulka chyba jak tem skoczy powyzej 38,5 dopiero sie cos podaje na obnizenie...nam tak mowili i zreszta tak jest napisane w w iekszosci poradnikach....

Mija
Trzymam kciuki zeby Noe szybko wyzdrowial.a jakby co zawsze mozesz zastosowac chlodniejsza kapiel to nam pomoglo jak juz byla temp 40,1st.

Mnie dopadl katar i meczy okropnie...zeby tylko Jula nie dostala jakiegos odemnie chorubska :(

Pozdrawiam slonecznie


 
Do góry