reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

bodzinka z Zusem:-D:-D:-D:-D:-D:-D
AS oby to nie czop i było ok;-)&&&&&&&

A my po spacerku bosko jest na dworzu ach czuję wiosne:-D
mały tylko zrobił aferę już na klatce:sorry:bo nie chciał iść do domu on chciał jeszcze dada:sorry:tak sie darł że aż sąsiedzi nas zaczepili-urwis:confused2:
ja dziś robie gołąbki bez zawijania:-) bo w promocji dostałam mięso mielone więc trzeba wykorzystać:tak:
 
reklama
Witam w piękny i
55922.gif
55922.gif
dzionek.

As trzymam kciuki oby to nie był czop.I żeby torba jednak nie była już potrzebna

Bodzinka fotka z tym zusem niezła.
Nareszcie przestało wiać,śniegu nie ma.Za to te wszystkie brudy wyszły na wierzch.
797653.gif


Dziś nie pospałam za długo.Musiałam wcześniej wstać,bo na tą pocztę musiałam w końcu dojechać.
Pojechałam najpierw do sklepu po koperty ,bo na poczcie ta co kosztuje 2,50,
w tym sklepiku kosztuje 1,20,wiec jest różnica.Kupiłam 20 kopert różnej wielkości,ale większość jest ok formatu A4,i zapłaciłam 16.90.
Na poczcie,dziś nie wytrzymałam,i wybuchłam.
4807.gif

Wiecie ja na prawdę mam szacunek do osób tam pracujących,ale.....
dziś niestety nie wytrzymałam i powiedziałam babce kilka słów.
Mianowicie mamy taką kobitkę,jest dość powolna,no ale dziś przeszła samą siebie.
Zaczęła mnie już obsługiwać,miałam do wysłania 5 listów poleconych,i 1 paczkę.
Wyobraźcie sobie że obsługiwała mnie 40 minut,bo...w trakcie miała 3 prywatne telefony.
708383082.gif

Więc GRZECZNIE zwróciłam jej uwagę,że jeśli mogłaby to niech skończy mnie obsługiwać,
a potem będzie mogła rozmawiać do woli,bo w przeciwieństwie do niej to mnie się śpieszy .

Była wtedy godzina 12.50,a mój mąż wyjeżdza do pracy około 13.00-13.10,
a ja akurat wzięłam auto,i chciałam jeszcze zrobić drobne zakupy w sklepie pod blokiem.
Zaczerwieniła się,przyznała mi rację,przeprosiła i nareszcie obsłużyła.
w końcu,biegiem przyleciałam do domu,dałam mu kluczyki i dokumenty,i dopiero wyszłam do sklepu.


 
Zasiadam kochane do komputera :tak:. Makaron na spaghetti się sam praktycznie gotuje. Kubulec smacznie sobie śpi, a ja siorbię kawkę :-).
Bodzinka
, :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:rofl2: dobry cytat :tak:.
As, kochana 3mamy kciuki. Miejmy nadzieję, że nie czop. Daj znać ja będziesz coś wiedziała od profesora. Postaraj się nie denerwować.
Beata, Ty jesteś wysoko ciśnieniowcem? Bo ciągle na głowę narzekasz. Może zapisz się na KT :tak:. Aaa co do Godzilli, to serio i duża i szeroka <qmpela jak i jej chłop :-D;-)>.
Asiulka, z tą pocztą to teraz cyrki. Właśnie dostałam dziś awizo < niby, że kolejne:szok:>, a jestem w domu praktycznie cały kurna dzień :-D:-D. I tak jest zawsze, bo się babie nie chce dźwigać paczek. Nawet nie wie co, to bo zaznacza na świstku: list polecony :crazy:. Zwróciłam ostatnio listonoszce uwagę, to mi powiedziała, że mogę ja w d**** pocałować i nazwała gówniarą :no:. Jak wcześniej pisałam skargę, to do tej pory czekam na odpowiedź od naczelniczki... Więc, nie pozostaje mi nic innego jak latać na pocztę, bo ta głupia krowa nic tylko awiza mi wrzuca :dry:.
Aguska, u mnie pogoda dalej ponura :confused2:.
 
My wróciliśmy z drugiego spacerku odwiedziliśmy plac zabaw mały był przeszczęśliwy i ślicznie chodził za rękę:szok::-D
Asiulka no nie zła "sprinterka":-D też bym miała nerwa bo przyklejenie kilku znaczków postawienie stempelka i skasownaie to na prawde chwile zajmuje:sorry:
fanta to nie złą macie listonoszke ale że od gówniar cie wyzwała to świadczy tylko o jej braku kultury:crazy:
ja nie narzekam bo mam fajnego listonosza jest gruby i duży i zawsze prosi żeby ktoś zszedł na dół po list czy paczke bo dla niego to wyzwanie:-D ale do mnie to chce wchodzić bo wie że mamy małe dziecko jednak ja tam zawsze zejde bo dla mnie to nie problem zejść z 3 piętra z dzieckiem na ręku:-p;-)

za to dziś zaczepiła mnie sąsiadka i powiedziała żebym sprzątała klatke!:szok::szok::szok: ale tylko nasze piętro bo u nas na piętrze sa 3 mieszkania i te 2 babki sprzątaja a ja nie:-D:-D:-D bo w sumie niewiedziałam:no:
ale powiedziałam jej miło że spoko to dla mnie nie problem jak tylko taki kawałek raz w msc no góra 2 razy mam posprzątać:-D;-)
 
Fanta zero kultury nooo.
Ja na nasza nie moge narzekać. Nawet jak paczka dużych gabarytów i ona jej nie da rady wziąść to zapuka i awizo do reki da i wytłumaczy czemu nie przyniosła albo napisza na awizo, że się do skrzynki nie mieści jak mnie w domu nie ma. Bo teraz jako listy to juz i duże rzeczy wysyłają i Ci od paczek ich wziąśc nie mogą a listonoszka nie ma jak. Ale ona taka grzeczna to ja do niej ale nie mam.
WIOSNA panie Hawranku :-)
Aguśka
plac zabaw?? Jej u nas nie ma takiej opcji chyba, że chciałabym zaliczyc błotna kąpiel. I dlatego mam nadzieje, że słoneczko osuszy wsio dookoła bo mnie tez tam ciagnie :-)
 
hej.... dołączam do Was jako nowa forumowiczka :)
My niestety nie mamy placu zabaw dostosowanego do małych szkrabów....

 
Ma-Ka witaj;-)
Bartuś zjadł już podwieczorek i rozrabia;-)
U nas nadal słoneczko świeci:-)


edytuje bo widzę że nikogo nie ma

Bartek śpi to najważniejsze;-)
As i co tam lekarz powiedział?jesteś w domku?daj znać
a gdzie reszta?
 
Ostatnia edycja:
As jak u Ciebie?
Asiulka niestety takie osoby nie raz się trafiają ale dobrze że jej zwróciłaś uwagę :tak:
Fanta na to wygląda że jestem ciśnieniowcem, jak moja mama :sorry: mam tylko nadzieję że nie będę miała takich migren jak ona miała bo to było coś strasznego :no:
Witam nową mamuśkę :-)

Witam wieczorem, ja wpadłam napisać dobranoc :-) ja właśnie wyszłam spod prysznica, zaraz jakaś kolacja i meczyk będziemy oglądać ;-) jeszcze muszę M zwerbować niech skoczy bo frytki i pizze i po piwko bo mi się chce :-p jak obiecałam tak dzisiaj zrobiłam porządek w szafce z ciuchami ale tylko u siebie :tak: jutro wejdę do Kuby bo on ma więcej ciuchów ode mnie i więcej do przymierzania jest :sorry: to uciekam włoski wyczesać i Kubie kolację dać :tak: spokojnej nocki życzę do jutra Laseczki :-)
 
reklama
Witam nową mamę.
As jak sytuacja??

A ja mam spierdzielony humor. Pamiętacie jak pisałam o tych plombach gazu? No więc przyszła faktura. Za kawałek pier....o żółtego plastiku życzą sobie 98zł! K... ......:wściekła/y::crazy::wściekła/y::crazy:
Zapłacić muszę, dopiero wtedy mogę coś załatwiać, odwoływać się do spółdzielni czy zarządcy budynku. Wrrrrrrrrrrrr:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry