reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witajcie .
Dziś z Wami nie popiszę .
Pakuję torbę do szpitala na wszelki wypadek ,bo coś się niedobrego dzieje ....
Na razie nie panikuję ,ale trzymam rękę na pulsie ...;-);-):sorry::sorry::sorry:
 
As nie strasz! ja daleko jestem z pakowaniem się a termin mam 1 dzień przed Twoim :sorry:
trzymam kciuki by wszystko było oki!

Bodzia niezłe z tym zusem :-D

Krolcia czyli rehbilitacja działa? już na całkiem odstawiłaś leki?
 
Justa listonosz dotarł????????????????
.
Dzwoniłam do sis, nic nie przyszło. :no: :eek:
Pewnie zmówili się z Beaty listonoszem i poszli w tany. :-D
Na dniach dojdzie, spokojnie. ;-)
:-D
A ja miałabym do Was taką małą prośbę. :sorry: Rozpowszechnijcie ten list na FB, nk, gdzie tam możecie... : Panie Prezydencie, Panie Premierze jak żyć? - list otwarty z wołaniem o pomoc - Pani Niteczka prezentuje - Onet.pl Blog
Pani Niteczka to wspaniała babeczka, a tak jej zawsze życie kłody pod nogami rzuca. A może to nie kłody a szara rzeczywistość w naszej Polsce ! :wściekła/y:

Witajcie .
Dziś z Wami nie popiszę .
Pakuję torbę do szpitala na wszelki wypadek ,bo coś się niedobrego dzieje ....
Na razie nie panikuję ,ale trzymam rękę na pulsie ...;-);-):sorry::sorry::sorry:
Co się dzieje?:eek:

krolcia :-D

A ja z tej złości wyszorowałam lodówkę i piekarnik.:confused2:
 
Fanta godzille mnie rozwaliły :-D
As trzymam kciuki żeby torba nie była potrzebna :tak:
Bodzinka nie złe z tym zusem hehe :-D

Witam, głowa mnie dzisiaj szmera ale to przez tą pogodę :sorry: ciśnienie lata i dlatego :confused2: Ale na szczęście dzisiaj nie pada :tak: już mam posprzątane, zupka ze wczoraj jest nawet na zakupach z Kubą byłam hehe :-) Kuba ogląda bajkę i rysuje a ja na chwilę usiadłam :tak: trzeba dzisiaj wejść już do szafki z ciuchami bo mam zamiar w tygodniu iść na lumpki i chce coś kupić a miejsca nie ma w szafkach :sorry: no i miałam coś jeszcze napisać i zapomniałam :sorry:
 
Pojawił się śluz podbarwiony krwią :sorry::sorry:
Czop?
No właśnie to jest zagadka i twardnienia brzucha z ciągnięciem z pleców z dość dużą częstotliwością ...
Być może zwiększenie Fenoterolu by coś dało i leżenie na stałe ,a ja nie lekarz .....
Sama nie wiem co robić ...
Na razie czekam aż profesor oddzwoni ,bo nie odbiera telefonu od prawie 3 godzin ...
A jeśli nie odbiera to znaczy ,że operuje ,więc cierpliwością muszę się wykazać ....
Tymczasem czekamy ...
 
reklama
Justa jak nie dojdzie do końca tygodnia daj znać. Mam surowe motylki zrobie i wysle poleconym.
As &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry