reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Asiulka, z tą pocztą to teraz cyrki. Właśnie dostałam dziś awizo < niby, że kolejne:szok:>, a jestem w domu praktycznie cały kurna dzień :-D:-D. I tak jest zawsze, bo się babie nie chce dźwigać paczek. Nawet nie wie co, to bo zaznacza na świstku: list polecony :crazy:. Zwróciłam ostatnio listonoszce uwagę, to mi powiedziała, że mogę ja w d**** pocałować i nazwała gówniarą :no:. Jak wcześniej pisałam skargę, to do tej pory czekam na odpowiedź od naczelniczki... Więc, nie pozostaje mi nic innego jak latać na pocztę, bo ta głupia krowa nic tylko awiza mi wrzuca :dry:.

A kochana bo powiem Ci ,że się teraz pozmieniało dużo_Ostatnio jak pisałam Wam,miałam wene i powystawiałam ciuszki po młodym na allegro.I jak wysyłałam przesyłkę listem poleconym,to mi kobitka na poczcie zakomunikowała:
CYT:"A wie Pani,że teraz na listy polecone,takie jak ten pozostawiane jest awizo.Paczki są dostarczane bezpośrednio do adresata,a te mogą,ale nie muszą być awizowane"

.........mam tylko nadzieję że nie będę miała takich migren jak ona miała bo to było coś strasznego :no:to uciekam włoski wyczesać i Kubie kolację dać :tak: spokojnej nocki życzę do jutra Laseczki :-)

Beata oj migreny,przewalone,znam to z własnego doświadczenia,niestety dostałam je w spadku po mamusi:(
 
Ostatnia edycja:
No własnie Asiulka bo teraz są paczki, ale możesz to też wysłac jako pakiet...A większe pakiety do skrzynki nie wejdą:no:I mojali stonoszka czasem ten większy pakiet wezmie, ale najcześciej mi go awizuje..I ja sie jej nie dziwie...No bo jak ma kilka, a ludzi nie ma w domu???? Toz to się załamac może!!
Ale i tak Fanta listonoszka zachowała sie chamsko. Ty na poczcie nie pracujesz.:no:
 
Ja dziś zaliczyłam wieczorkiem stomatologa,
na razie mam spokój,ząbek zrobiony.
Mój Emiliano już śpi,ale spokój:)
Maciek ogląda Kiepskich,a ja kawa i forum.
Boziu jak mi się dziś nie chce iść do pracy,masakra
 
Justa jak nie dojdzie do końca tygodnia daj znać. Mam surowe motylki zrobie i wysle poleconym.
As &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Bodzinko, czekam na jeszcze jedno zamówienie. :tak: Jak i to nie dojdzie , to zrobię raban na poczcie! :crazy: Strajkują czy jak?:crazy:

zaraz jakaś kolacja i meczyk będziemy oglądać ;-)
My też z miską chipsów i colą :-p czekamy na meczyk! Ale będą emocje!:-)

Witam nową mamę.
As jak sytuacja??

A ja mam spierdzielony humor. Pamiętacie jak pisałam o tych plombach gazu? No więc przyszła faktura. Za kawałek pier....o żółtego plastiku życzą sobie 98zł! K... ......:wściekła/y::crazy::wściekła/y::crazy:
Zapłacić muszę, dopiero wtedy mogę coś załatwiać, odwoływać się do spółdzielni czy zarządcy budynku. Wrrrrrrrrrrrr:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
:szok: powariowali. :no:


Boziu jak mi się dziś nie chce iść do pracy,masakra
Współczuję. :sorry:

Padam dziewczynki po całym dniu. :confused2: Z Julą musiałam nadrobić zaległości szkolne, trochę nam zeszło. Potem przy Kacprze usiadłam i sprawdzałam czy dobrze zamienia ułamki.
Wypłata wpłynęła dziś na konto, trzeba więc było jechać po jakieś spożywcze rzeczy, bo i w szafkach i w lodówce pustki...
Wróciliśmy, kolację zrobiłam , rodzinka przed tv zasiadła a ja mogę wreszcie odetchnąć .:confused2:
Mąż mi od jutra na normalny tryb pracy wchodzi- 8 godzinny . JUPI! :-)

Witam nową mamę.

As co u Ciebie?
 
Wpadam do Was na sekundkę .
Na razie zostaję w domu ,przynajmniej do jutra.
Skurcze nadal są ,ale co 35-45 minut ,więc trochę rzadsze.
Śluzu żadnego na szczęście nie ma ,więc jakiś fakt pocieszający ...
Dziś specjalnie mąż przyjechał z Warszawy ,żeby młodego odebrać i dać mi obiad .;-):-):-)
Teraz już jest od jakiejś godziny ,bo wrócił wcześniej z młodym lekcje odrobić ...
i znów pojechał do pracy ..
Jutro też on musi go odebrać i dać mu jeść ,a potem się zobaczy ....
W niedzielę Klaudia wraca to będzie już sporo łatwiej coś logistycznie poukładać w całość ...:sorry::sorry::sorry:
 
Witajcie! :)
Po w koncu jestem!
I jak zawsze w porze nocnych marków!
Zdrowka chorowitkom!
Poprawy humoru dla krolci
Usmiechu dla nowych kolezanek z forum!
i As- duzo, duzo wypoczywaj!
Jutro wpadne przed poludniem! :-)
Dobranoc babeczki!
 
reklama
Do góry