reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
witajcie kobitki!!!
ja musialam sie jeszcze kimnac bo sie oczka same zamykaly.....
tioska spi wiec ja klikam....

Mija och tak kruszynka juz z niej niejest bo ze 14 kilosow juz wazy ale Radek tak na mnie mowil jak bylam w ciazy i potem na toske wiec ja tez czasem tak zawolam....a te jej chochliki w oćkach(tak mowi)to faktycznie ma ........
a i Mija superowej zabawy na tym weselichu potanuj i za mnie ;D :p
 
Oj mam nadzieje że dam rade ;D może to nie wiejskie weselisko ale powinno tez być super..mam nadzieje ;)

Noeś już spakowany ,śpi z tata ..odsypiają nieprzespaną noc ::) faceci to potrafią sie ustawić
Najpierw szaleje sopać nie daje ,potem z rańca budzi a ja jak już zaspana na nogach to on odsypia...cwaniak


dziewczyny prezenty daje sie na weselisku no nie ??? ...bo chyba na ślubie nie bardzio..ja tem zacofana jestem nie bywam na weselach za często
 
daja roznie to zalezy od utartego zwyczaju ..ale tak na weselu i u nas to nawet w drugi dzien wesela na poprawinach ale uwazam ze jak dasz wczesniej to tez bedzie ok.....


dajcie jakis pomysl na placek ze sliwkami i odrazu przepis????plis???
 
justus najprostrzy placek jaki może być ,często go robie bo jest szybki i smaczny

1kg śliwek
po 250g masła i cukru
350g mąki
5jajek
1 opalkowanie proszku do pieczenia
1 cukier waniliowy

Na kruszonke
125g masła i cukru
250g mąki

Przygotować śliwki najlepiej przekroić na pół no i wyjąć pestki ;)
Masło utrzeć z cukrem zwykłym i waniliowym ( nie radze ręcznie do końca świata można by było :D)
Dodać jajka i mąke z proszkiem do pieczenia
Dobrze wymieszać i ciasto wyłożyć na natłuszczoną forme,
Ułożyć śliwki, posypać kruszonka
Piec 30 minw piekarniku nagrznym 180 stopni
No i jest kruchy placek ze śliwkami

Ja czasami robie z jabłkiem ..no i oczywiście troszke zmieniam przepis w ilościach ...wiesz w pewnym momencie robi sie już na oko


A i jeszcze jedno
Polecam wam świetne kołysanki dla maluszków
Kupiłam, wczoraj na prezent i odrazu Noesiowi
Kołysanki ,utulanki śpiewaja Umer i Turnał są super sama z przyjemnością słucham ;D
 
Mija super zabawy ;D
co do prezentow to roznie czasem przed kosciołem czasem na sali to zalezy :D

Macius dzis szalał i uderzył sie w główke, troche popłakał i chyba bedzie guz na czułku ale teraz juz radosny demoluje zabawki :D
 
reklama
Ja też witam wszystkie.Ale klikacie ostatnio dużo, nie mam szans nadążyć.
JoannaMK A z czego śćiągnęłaś te piosenki fasolki? Mi też sie bardzo podobaja, ale nie wiem skąd je śćiągnąć.
 
Do góry