reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Hej dziewczynki, dzięki za info odnośnie ząbków. Dziąsełka czerwone nie są ani opuchnięte a kreseczek będę wypatrywać jutro o ile Zuzia sobie da zajrzeć do buziaka. Aczkolwiek wszystkie inne znaki wskazują na zęba:-)

Sąsiedzi przeprosili za 2 dniową imprezę okazali skruchę więc póki co wybaczamy:tak:
 
oby wszyscy tatusiowie mieli okazję się przekonać - życzę im tego. Mój mąż jest dobry i kochany, ale tez mu się przydało i to nie raz, być samemu z dziećmi, bo jak ja jestem w domu to wszystko sama robię a on odpoczywa. Odkąd poszłam na studia (3 rok), wszystko robi, sprząta, gotuje itd., ale też jak o czymś zapomni nie wracam do tematu, jakie podac leki pisze u na kartce, a reszta - jak zrobi, tak jest, a jest nieźle, nie czepiam się szczegółów, że to że tamto. A mam długie doświadczenie - starsza córka lat 12 młodsza 4. Ale raz powiedział, że woli iść do pracy niż zostać z małą w domu... Po drugie docenił jeszcze bardziej, jak wróciiłam do pracy i byłam 1o godzin poza domem, a po powrocie padałam z nóg. Więc życzę każdemu docenienia żon!!! albo zamiany, ale takiej, żeby wszystko było zrobione- codziennie obiad, 2 pralki prania, zakupy, spacer i masa innych drobiazgów.
 
reklama
Do góry