reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

witam łączę się z kawką :)
ach jak ja się ścięłam z mężem, bo nie wyraziłam zgody by Ania podczas ferii przesiedziała w domu
realmad2.gif
to co że grupa łączona, niech się pobawi, bo w domu to żeby była cicho to by siedziała przed TV... bo zdaniem mego męża, jesk okazja zaoszczędzić
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
mad.gif
mad.gif
mad.gif


po za tym mam nadzieję że dzień będzie dobry, za oknem jest pięknie bialutko...
miłego dzionka życzę

sorki na razie nie odniosę się do waszych postów, tylko pogratuluję Lence, ale nowej mamusi to współczuję - będzie dłużej dochodziła do siebie poprzez podwójny poród, jednak uważam że są granice męczenia...
 
reklama
witam u nas śniegu prawie w ogóle już nie ma -3 na dworku to sobie wyjdziemy na spacer później jutro idziemy na bilans bo już dzwoniłam
witam nowe mamusie
wrulik ty sie nie denerwuj;-)
 
Witam się z Wami.
Dziś super dzień .
Moja córcia do Polski wraca i minęli już Katowice ...:-):-)
Niedługo ja uściskam.
Muszę nią mocno nacieszyć ,bo w piątek znów wyjeżdża :rofl2::rofl2:.
Ale przecież ferie są tylko raz do roku .;-):-):-)
Miłego dnia dziewczynki.;-);-)
 
No to znów jestem :tak: :-). Już doczytałam sobie co i jak :tak: no i tak jak obiecałam odpisuję :laugh2::-p.


Anula1989, nie ma co Bartusiowi puszczać bajek, jest jeszcze za mały, nie szkoda Ci jego oczek?
Justa, no widziałam i się uśmiałam ;-), wręcz nie wiedziałam w czym mam wybierać tyle tego massssz :-D:-D:-D:rofl2:;-).
Aelreda, też mi się wydaje, że Wiktorek prawidłowo przybiera na wadze :tak:. Więc nie masz się czym martwić. Karm małego piersią jak najdłużej :tak:. Ja niestety nie miałam tego przywileju :-(.
Asienka, no to ja serdecznie zapraszam do swojego zwierza ;-):-D.
As, ja mojemu małemu dopiero w 4tym miesiącu dałam jabuszko i to też ze słoiczka. Ale piersią karmiłam tylko 3 tygodnie. Udanego "super dnia" z córką :-).
Lena, GRATULACJE!! Widzę, że i imię dostała po cioci :tak::-).
Aguska, mój młody też tak późno ostatnio chodzi mi spać i jakoś nie mogę go przestawić na 20 :dry:... Pozazdrościć śniegu, u nas -1 i niestety brak :dry:.
Toxistar, witam! Napisz nam coś więcej o sobie i małym Maksimilianie
Anias, witam kolejną mamę.
Wrublik, dobrze, że nie wyraziłaś zgody :tak:. Po pierwsze co to za ferie w domu, a po drugie trochę sobie odpoczniesz ;-)
Wiktoria, to i ja się wproszę na kawkę :-)
 
No to znów jestem :tak: :-). Już doczytałam sobie co i jak :tak: no i tak jak obiecałam odpisuję :laugh2::-p.


Anula1989, nie ma co Bartusiowi puszczać bajek, jest jeszcze za mały, nie szkoda Ci jego oczek?
Justa, no widziałam i się uśmiałam ;-), wręcz nie wiedziałam w czym mam wybierać tyle tego massssz :-D:-D:-D:rofl2:;-).
Aelreda, też mi się wydaje, że Wiktorek prawidłowo przybiera na wadze :tak:. Więc nie masz się czym martwić. Karm małego piersią jak najdłużej :tak:. Ja niestety nie miałam tego przywileju :-(.
Asienka, no to ja serdecznie zapraszam do swojego zwierza ;-):-D.
As, ja mojemu małemu dopiero w 4tym miesiącu dałam jabuszko i to też ze słoiczka. Ale piersią karmiłam tylko 3 tygodnie. Udanego "super dnia" z córką :-).
Lena, GRATULACJE!! Widzę, że i imię dostała po cioci :tak::-).
Aguska, mój młody też tak późno ostatnio chodzi mi spać i jakoś nie mogę go przestawić na 20 :dry:... Pozazdrościć śniegu, u nas -1 i niestety brak :dry:.
Toxistar, witam! Napisz nam coś więcej o sobie i małym Maksimilianie
Anias, witam kolejną mamę.
Wrublik, dobrze, że nie wyraziłaś zgody :tak:. Po pierwsze co to za ferie w domu, a po drugie trochę sobie odpoczniesz ;-)
Wiktoria, to i ja się wproszę na kawkę :-)
No właśnie jak lekarz zaproponowała po 3 miesiącu to jest to 4 miesiąc ,więc normalnie .:-D:-D
Dlatego napisałam ,że jeszcze bym się wstrzymała z podawaniem mm ,i jak skończy te 3 miesiące to dałabym jabłuszko ;-):-):-).
Już niewiele w sumie zostało ,więc te kilka dni w zasadzie niczego nie zmieni.
Teraz karmienie na ządanie i tyle .
Ale to moje prywatne zdanie .
Moja młoda ,mega żarciuch dostała zupę z marchewki jak skończyła 2 miesiące i też było dobrze.
Tamten pasibrzuch obciągnął 2 cycki,zjadł ze 120 ,a nawet czasami 180 z butli i nadal ryczał ,że głodny .
Trzeba było czymś dzioba w końcu zatkać .:-D:-D:-D
 
Witam, ja tylko na chwilę. Coś się źle czuję, katar nie przechodzi, krew mi co chwilę z nosa leci i chyba poszedł mi na zatoki :baffled: obiadek już zrobiłam, M w pracy Kuba w końcu w przedszkolu więc trzeba posprzątać póki nikt mi się nie kręci pod nogami :tak: M coś mówił że się starają wysłać go na kurs na kierowcę i jak dobrze pójdzie to w poniedziałek będzie jechać na cały luty :tak: i znowu sama zostanę, która do mnie wpadnie :-) no ale coś za coś jak się uda to będzie awans :tak: idę sobie ciepłą herbatkę zrobić bo idę koło 13.00 po Kubę żeby nie rozniósł przedszola :-p
 
reklama
Do góry