reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

witam my po spacerku i po obiadku:tak:;-)
zimno u nas
co do jedzenie to nawet na słoiczkach jest napisane po 4 msc a nie od 4 msc oczywiście każdy daje jak woli ale ja czekalam i dałam dopiero gdy skończył 4 msc i pierwsze co to dałam marchewke ze słoiczka i jabłuszka a mały był zachwycony:-D;-)
fanta kochana u nas śniegu już prawie nie ma:no:
 
reklama
Aguska, oj szkoda. W ogóle w tym roku zima jakaś "biedna" pewnie też ma kryzys :-D:-D;-).
As, no tak po 4 miesiącu :-D:tak:. Mój Kubulec też był żarłok zjadł butlę, a jak mu się ulało to później się darł i tę kapkę musiał dojeść :baffled::-D.
Beata, zdrówka dla Ciebie kochana nie zaraź małego :tak:.
 
witam;)
Fanta ja mu oprawie nie daje ogladac, rano wl na 15 min zebym mogla sie przebrac iz robic chociaz kawe bo szans nie mam na to, poza tym on wtedy jest w lozeczku w jednym koncu pokoju a tv w drugim;-)nie sadze ze te 15 min zwllaszcza z takiej odleglosc az tak zaszkodza a ja mam przynjamniej czas zjesc
Lena gratuluje, sporo sie wymeczyla ale wazne ze juz dzidzia jest na swiecie;-)
Lece nastawic kolejne pranie, dzis korzystem z tego ze jest Ł
 
No mój też był kiedyś żarłokiem:-D jak zaczął jeść obiadki to zjadał cały słoiczek a po nie calej godzinie jadł 60-90ml mleka:-D i tak wyglądał jego obiad:-D
a teraz ........... bez komentarza znowu nie chce jeść przez zęby:dry:
 
O kurczę a ja aż takich szczegółów nie pamiętam :dry: :-D. Wiem, że robiłam mu marchewkę <to było jego ulubione danie> i wcinał też mus z gruszek <ze słoiczka chyba gerbera>. Nie nic nie dojadał po obiedzie, no tak :tak:
 
Fanta a moj nie chce gruszek, banany srednio za to uwielbia jabka, morele i sliwki.Marchweke w miare ale musi byc z mieskiem , mam krolika od cioci i mu robie;-)
Aguska moj tez gruby nie jest, bardziej dlugi i zbity bo ubrank na 74 male sie robia, zwlaszcza spiochy a wazy 8,5;-)do tej pory gdy pil geaste mleko wypijal 210 ml co 3 godz a teraz jestesmy juz na zwyklym i pic nie chce bo rzadkie, dosypuje mu kaszke albo kleik wtedy wypija 210-180ml
Dzis kupilam mu nowy smoczek kiedys mial z lovi i ssal a tego nie chce:dry:jest wiekszy bo teraz ma 6-18 mies i chyba o to chodzi:confused:
 
mój też miał kiedyś z lovi smoczek :tak: mój to miał problemy z zachłystaniem sie więc zawsze mieliśmy mniejsze niż powinien ale z czasem mu to przeszło
mój też był taki zbity i ważył bardzo podobnie w tym wieku jak twój:-D bo też ponad 8 kg z tym że mój kruszynka sie urodził;-)
bartek przez okres 5-12 msc pochłaniał praktycznie wszystko:-D:-D:-D
anula dobrze że twój Bartuś też taki łakomy bo później zobaczysz nie będzie miał czasu na jedzenie:-D;-)i zacznie sie buntować:-D;-)
 
reklama
Aguska on kazdy smoczek ssie ale ten niby jest w mire, mam nadzieje ze popasuje mu rozmiar;-)moj niw wszystko wcina np dyni,gruszki, banana tez nie tknie
A ile wazyl?moj 3500, widac na suwaczku;-)
Uwielbia piosenke Slonko rude ma warkocze;-)klaska gdy mu wl;-)
 
Do góry