reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

DZIEN DOBRY!!!!!!!
to ja dzis pierwsza oj długo tak nie było
mały w nocy zrobił mi 3 podudki ale nie na jedzonko tylko smoka musiałam mu podawac,o 7 mleczko a i spi dalej a ja juz wstałam
 
reklama
Witamy :)

tak późno bo synek daje nam spac do 8!!!
wczoraj byliśmy jak za dawnych czasow w barze na bilardzie ze znajomymi, ktorzy też mają dzieci :) było superowo :)

słoneczko świeci i chyba zaraz na spacerek pojdziemy :)

milego dnia
 
A my od 7 na nogach, zapewne niedługo Majkę zwali z nóg i pójdzie spać, dzisiaj znów mam spokój z obiadem bo został z wczoraj tak więc będę mogła troszkę poszaleć, chyba że mnie moja córa zamęczy ;D
 
my juz na nozkach od 6.00. i dopiero o 13.00 drzemka popołudniowa. idziemy na spacerek . na mazurach dzis piekna pogoda, nareszcie.pozdrawiamy
 
dzięki Brenda

u nas strasznie dizś lało prawie telewizor zagłuszało ale za to jak Oliwka sobie smacznie śpi mam nadzieje ze w nocy sobie nie odbije
 
witajcie
my mamy jakos niewyrazna pogode ,no ale dobrze ze nie leje.......
moja Toska juz po wydujdaniu mleka ,jakos ostatnio dlugo spi do 9 czy 10 tylko mnie juz czsem cierpliwosci wieczorami brakuje ale teraz maz w domu to i troche pomaga   ale czsem mam dosc jego obecnosci przez tak dlugi czas ,ale szybko mija
mam zamiar wybrac sie dzis do opieki z dokumetami na rodzinne i tak mi jakos sie niechce a tylko do 10 wiec mam dzis ostatni prawie dzien ,i niema przepros musze tam isc

beata no coz ta glowka potrzebyje czasu i swiczen ,czyli tego ukladania ,wiec badz dobrej mysli i napewno wszystko wruci do normalnosci
 

beata a gdzie mieszkasz ? jak mozna wiedziec ze tak u was lało?
bo tak slyszy sie ze tu leje i tam tak leje a nas chyba jakos to wszysko mija gdzies bokiem????
 
witam! u mnie za oknem pochmurno ale nie pada a pobutka byla dzis  o 05:45  ;) i nadal nie spimy  ::) Zaraz jedziemy na wieksze zakupy bo prawie jednoczesnie mi sie wszystko po konczylo  :(  
MADZIA  Ja kocham mazury nie dawno z nich wrocilam mam tam maly domek letni!
 
oj ja tez bym chciala miec taki domeczek .... rozmarzylam sie ;D
a my czekamy na tate zeby isc w koncu na spacerek!!! ci faceci!!!!!!!!!!!wrrrrr
 
reklama
Do góry