reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

no fajnie miec taki domek na mazurach czy gdzies w miejscu taki "urlopowym" hhmmm

dziewczyny a slyszalyscie o tych zdazeniach z zapaleniem opon mozgowych co tak mowia w telewizji ??? normalnie szok ze tak ni z tad ni z owad cos takiego slychac i odczego to ????
 
reklama
oj strasznie mnie potrzeslo jak slyszalam ze tyle juz przypadkow...............
wspolczuje rodzicom jak to przyjeji cale szczescie ze juz mozna szybko zapobiec dalszemu rozwojowi choroby................. tylko co dalej????
 
Domek mamy kolo Ruciane Nida nad rzeka Krutynia ze splywem kajakowym Bomba :) I Jest zrobiony z barakowozu w ktorym moze spac 15 osob i sa w nim 2 lodowki i kuchnia do gotowania do tego do budowalismy altanke pod ktora jest wielkiii stol i lawki a w okolicy 4 domy na krzyz  :)
justus ja tez slyszalam i jestem przerazona i zastanawiam sie nad ta szczepionka przeciw pneumokokom bo ona tez jest na te zapalenie opon mozgowych.
No i juz wlasnie deszcz leje Buuuuu.... :mad: :mad: :mad:
 
Witajcie!

W Warszawie pochmurno,zapowiadaja deszcze ale z tym przepowiadaniem roznie bywa.
Okropna pogoda a pierwsze objawy moga przypominac rozne inne choroby np:zatrucia lub nawet przeziebienia..Straszne.

Ta szczepionka przeciw pneumokokom kosztuje powyzej 200zl tez o niej mysle..
 
A u nas narazie nie pada, ja też się zastanawiam nad szczepionką przeciw pneumokokom, tym bardziej że tyle się teraz o tym mówi, jak będę u pediatry to się zapytam co i jak i wtedy zadecyduję ;D ;D ;D
 
Joanna zaraz i do Ciebie przyjdzie ulewa u mnie cały czas pada chociaż już mniej a pogode jak pokazują na mapie to jesteśmy w tym samym punkcie
 
reklama
Iwonka2006 tylko pozazdroscic tego domku...mi tez sie marzy takie miejsce na bezludziu i zeby w okilicy byla woda i las...i grzyby.
 
Do góry