reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

A my już po spotkaniu z nianią. Nawet nie była taka zła, tylko trochę potrzepana się wydaje, ale nie mam porównania. Jutro w południe spotkanie z drugą (ta jest polecona), zobaczymy co będzie.
Kubuś ładnie śpi, a my już zaliczyliśmy pizzę. Ja mogę siedzieć przy kompie dziś do woli, bo mężuś film na dvd ogląda (taki mam na niego sposób ;D).
Aha, mamy nowy wózek dla Kubusia (spacerówkę, bo w głębokim już nam się ledwo mieści) i jutro mogłaby być pogoda, bo chcę go przetestować. A dziś cały dzień lało... :mad:
 
reklama
Witam po powrocie. W Krakowie było super szkoda tylko ze musiałam wracac ale wcale nie szkoda bo mezus przyjechał wczesniej...
 
My sobie remontujemy domek choc on nie bedzie za duzy jak na domek bo okolo 50m ale bedzie tam kominek i najwazniejsze ze cisza i spokoj bo tu gdzie teraz mieszkamy to jest nie ciekawie i sasiad okriopny a przede wszystkim 2 metry od moich okien jest zaklad masarski z ktorego dobiegaja ciagle chalasy i warkoty silnikow bo zaladunki sa i dym z komina ktory wpada do mojego mieszkania :mad: :( Dlatego juz nie moge sie do czekac kiedy pojde tam a tym bardziej ze byc moze kolejna ciaza bedzie jak sie uda ;)
 
Iwonka2006 A czemu nie można brać kwasu foliowego? Ja biore non stop od ok 1,5 roku i po porodzie nadal , a nikt mi nie mówił, że nie powinno się. Przecież kwas foliowy można zażywać non stop.Chyba????
 
nie wiem sama jakos tak sie wolalam zapytac bo ja to wogole na punkcie jakich kolwiek tabletek czy innych lekarstw jestem uczulona ale wybieram sie teraz do gina i sie wszystkiego dowiem  ;) A tak a propo to moze ktoras z was ma namiary na jakiegos dobrego gina w warszawie i moze byc to prywatny gabinet bo ostatnio w ciazy jak bylam to nie mialam szczescia do tych lekarzy  :(
 
jeszcze nie ale wole sie zbadac czy nie ma jakiejs nadzerki co by ja wyleczyc przed ciaza a tak na wszelki wypadek i cytologie trzeba by zrobic bo po porodzie jeszcze nie robilam ::) A do roboty wlasnie sie od wczoraj wzielismy a ze poprzednio udalo sie w pierwszym cyklu tak wole jeszcze zdazyc sie przebadac ;)
 
reklama
beata8422 pisze:
Brenda mam pytanie o tą główkę bo moja też ma trochę ,na pierwszy rzut nie widać ale jak dotykam to czuć że z jednej strony jest spłaszczona,staram się cały czas przekładac ją na drugą stronę ale ona za chwilę z powrotem wraca nawet nie pomaga podkładanie(pieluchę wyciąga rączka a jak coś innego położe to wierci się dotąd aż się odsunie od tego)
po jakim czasie wrócilo do normy myślisz że zawsze wraca?
pocieszam się tym że nie spotkałam nikogo dorosłego ze spłaszczoną głową a nie możliwe żeby wszystkie matki potraqfiły układać dzieci i nikomu nie został ślad a ja jedna nie potrafie?

czy ktoś coś wie na ten temat
nie martw sie ja strasznie musiałam walczyc z noim małym bo terz zaraz przekładał sie albo odpychał nie raz to był nawet płacz ze nie moze na swoim ulubionym boczku spac ale byłam twarda i podkładałam najpierw recznik a pod recznik pieluche zeby nie mogł wyciagnac:) i sie nauczył i teraz jest oki i u ciebie tez bedzie
 
Do góry