reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
A CO DO TEGO JEDZENIA SHADY TO NIE DZIW SIE dziecku bo to naprawde bul okropny wiec wystarczy ze popija i to mu wystarczy!! a ciekawe czy ty jak zaboli cie zab czy jesz??? chyba tez nie wiec sprubuj GO zrozumiec
a moja toska przez 3 dni byla tylko na 120 mlekach i moze kilku lykach herbaty i co ????????? teraz nadrabia czym sie da :p
 
My tez juz na nogach od 6 :) mężuś wyproawiony do pracy Lenusia zalicza pierwsza drzemke a mnie szwagier naciaga zeby mogl wziac z nami kredyt na mieszkanie :-[ on ma dopiero 22 lata niech troche popracuje :-[ ta dzisiejsza młodziez....

U nas cos pochmurnie ale najgorzej nie jest....

justus wiem ze powazna muzyka tez jest dobra ale taka juz mam i to sporo, tego LEnusia troche slucha jak chce zeby sie wyciszyla i jest OK ale ona tez lubi szybka muzyke jakies latino :) pewnie ma to po mnie bo ja kocham tanczyc ona jak slyszy taka muze to skacze w miejscu, wygina sie i macha rekami :) wczoraj wlaczylam jej Majke Jezowska ale szal :) padalismy ze smiechu z mezem :)
chcialabym tez cos w stylu "jada misie" albo cos podobnego zeby tez sie uczyla prostych slow bo na to tez reaguje jak sie piosenki powtarzaja.... Nie mam zamiaru jej ciagle tym katowac ale warto zbierac takie roznosci :)
 
secasia musisz szukac w gazetkach dla dzieci sa tam czasem plyty z taka muzyka albo jakies bajeczkiczy cus takiego ja tego nazbieralam jak moj synos byl maly wlasnie z takich gazet dla dzieci malych i starszych....w kiosku popytaj
 
Wiecie co....

Lenusia na Dzien Dziecka dostala dwie zabawki Fisher Price taki garnuszek i do toczenia kulek. Caly czas mi w domu smierdzi... Wietrze, przebieram Lenusie juz myslalam ze mic w kuchni zgnilo... A to co? Kurde te zabawki capia :) nie moge ich doszorowac :) chyba dzisiaj na noc wystawie je na balkon na cala noc :)


no ja bajeczek tez mam sporo z gazet ale cos nie moglam za bardzo na muzyke trafic mam dwie od sasiadki Jezowska i Kukulska ale mi malo :) ale z czasem uzbieram :)
 
a reszta tych naszych kolezanek sie podziala  powyjezdzaly juz na wakacje czy cus?????


chuba o nas pozapominaly   :(   ??????????
 
Wstaliśmy mały teraz wsuwa mleczko bo dopiero 20 minut temu sie obudził :laugh: :laugh: Ja dostałam dzis paczuszke z Hippa
97274.jpg
 
reklama

Justus ;D ;D pojecia nie mam jak boli zab bo nigdy mnie nie bolal, ale moge sobie wyobrazic......chyba krytyczny czas minal bo Alan ma wtjatkowo dobry humor, jeszcze nie placze i spal bardzo spokojnie i dluuugo

Secasia......to Ci nic nie da zglaszanie, przeciez sprzataczka nie musi wiedziec ze Twoje dziecko spi, swoja drgoa jak ja obudzila??? czym ta kobieta sprzata???

 
Do góry